Opinion’da Yeni Yazı İşleri Asistanları

Opinion’a iki meslektaşın eklendiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

Madi Winfield, Opinion’ın izleyici ekibine, gazeteciliğimizin yerinde ve platform dışı sunumu üzerinde çalışan bir editör asistanı olarak katılıyor. Diğerlerinin yanı sıra The Dallas Morning News, Politico Europe ve Dow Jones ile izleyici, araştırma ve dijital prodüksiyon alanlarında çalıştı. Her ikisi de Missouri Üniversitesi Gazetecilik Okulu’ndan foto muhabirliği editörlüğü alanında lisans ve haber odası yönetimi alanında yüksek lisans dereceleri aldı. Ayrıca Major League Soccer takımı Sporting KC’de serbest fotoğrafçı olarak çalıştı.

Isaac Scher, Opinion’a David Brooks ve Ross Douthat’ın yazı işleri asistanı olarak katıldı. Daha önce, Chapel Hill’deki North Carolina Üniversitesi’nde Zeynep Tüfekçi’nin Görüş yazılarını desteklediği araştırma görevlisiydi. Serbest yazıları, diğer yayınların yanı sıra The Los Angeles Times, The Guardian, Mother Jones, The Intercept ve Jewish Currents’ta yayınlandı.

Isaac, The College of Wooster’dan felsefe alanında lisans derecesiyle mezun oldu. Gazeteci olmadan önce Teksas’ta sekizinci sınıflara İngilizce dersleri verdi, Vermont’ta tahliyeler üzerine etnografik araştırmalar yaptı ve Balkanlar’daki göçmenlere yemek dağıttı.

Her ikisi de 26 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Lütfen Madi ve Isaac’i karşılamak için bana katılın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın