OnePlus Nord Watch için resmi paylaşım

OnePlus Nord Watch için resmi paylaşımOnePlus Nord Watch akıllı saat hakkındaki haberler oldukça uzun zamandır etrafta dolaşsa da, bu ürün hemen hemen resmiyet kazanmış değil. Ancak OnePlus’ın Hindistan ofisi tarafından yapılan bir paylaşım, beklenen duyurunun yakında gelebileceğini gösteriyor.

Paylaşılan görselde Nord Watch’un kare bir ekrana ve kavisli bir gövdeye sahip olduğu anlaşılıyor. Kayış ve gövdenin birleştiği bağlantı noktalarının belirginliği de ek olarak göze çarpıyor. Silikon kayış da görselde fark edilenler arasında yer alıyor.

Görselde görülen ürünün bir parlak zeka saat mi yoksa gelişmiş bir fitness bileziği mi olacağı belirsizliğini koruyor. OnePlus’ın parlak zeka fonksiyonlarının eksikliğine karşın OnePlus Watch‘u da “akıllı saat” olarak tanımladığı biliniyor.

Benzer bir durumun OnePlus Nord Watch için tekrarlanması da ihtimaller arasında yer ediniyor. Nord serisi altındaki bu cihazın OnePlus Watch’a kıyasla daha uygun bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor. OnePlus’tan daha fazla teferruat geldikçe Nord Watch hakkındaki daha somut bir düşünce edinmek olası olacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın