New York Times, 21 Eylül’de İklim İleri Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

rent a car 34

The New York Times bugün programı ve bilet detaylarını açıkladı. İklim İleri, önemli habercileri ve endüstri liderlerini fikirlerini paylaşmak, sorunlar üzerinde çalışmak ve iklim değişikliğiyle ilgili zor soruları yanıtlamak için bir araya getiren bir günlük etkinlik. Etkinlik, 21 Eylül Perşembe günü New York City’deki The Times Center’da, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun (UNGA 78) 78. oturumuyla birlikte gerçekleştirilecek.

İklim İleri dünya liderlerini, iklim aktivistlerini, iş dünyasında yenilikçileri ve bilim insanlarını, hem sahnede hem de seyirciler arasında, iklim krizine yönelik çözümleri ve bundan sonra ne olabileceğini keşfetmek için tek bir odada bir araya getirecek.

Onaylanan konuşmacılar arasında BM İklim Hırsı ve Çözümleri Özel Temsilcisi, Bloomberg LP ve Bloomberg Philanthropies’in kurucusu ve New York şehrinin eski belediye başkanı yer alıyor. Michael R.Bloomberg; eski ulusal Beyaz Saray iklim danışmanı ve Çevre Koruma Ajansı yöneticisi Gina McCarthy; Greenpeace ABD İcra Direktörü Abanoz Twilley Martin; Amerikan Temiz Güç Derneği CEO’su Jason Grumet; ve Hip Hop Grup Toplantısının başkanı ve CEO’su Rahip Lennox Yearwood Jr.yakında daha fazla isim açıklanacak.

Climate Forward bülteninin yönetici muhabiri David Gelles uluslararası iklim muhabiri de dahil olmak üzere uzman Times muhabirlerinden oluşan bir ekiple birlikte programlama ve tartışmalara ev sahipliği yapma konusunda lider bir rol oynayacaktır. somini senguptaulusal Gıda muhabiri Kim SeversonKöşe yazarı David Wallace-Wells ve kritik analizlere ve yerinde raporlamalarından elde edilen içgörülere dayalı konuşmaları yönlendirecek diğerleri.

The New York Times’ın iklim editörü Hannah Fairfield, “Climate Forward, canlı bir izleyici kitlesinin New York Times gazeteciliğinin bir parçası olması için harika bir fırsat sunuyor” dedi. “Dünyanın karşı karşıya olduğu en acil soruları tartışmak için uzmanları bir araya getiriyoruz ve izleyicilerimiz için güçlü yanıtlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.”

Oturumlar, yenilenebilir enerjiye geçişi, hem enerji değişimi hem de hafifletme için iklim finansmanını, gıda sistemlerimizi yeniden düşünmeyi ve daha fazlasını kapsayacak. Etkinlik, hikaye anlatımı, performans ve iklim değişikliği sorunlarına çözümler üzerinde çalışan, ülkenin en yenilikçi ve kendini adamış sorun çözücülerinden bazılarının ev sahipliğinde düzenlenen bir öğle yemeğini içerecek.

Etkinlik ayrıca bir Times’tan öne çıkanları da içerecektir. vatandaş bilim projesi Cornell Ornitoloji Laboratuarı’ndaki araştırmacılara biyoçeşitliliğin daha net bir resmini vermek için okuyucuları kuş popülasyonları hakkında gözlemler toplamaya davet eden yaz boyunca devam ediyor.

Bu yılki etkinlik, Dünya Bankası’nın o zamanki başkanıyla yapılan müteakip röportajları içeren geçen yılki Climate Forward zirvesinin başarısını takip ediyor. David Malpass ve eski Başkan Yardımcısı Al GoreThe New York Times’ın son yıllarda Londra, Şarm El-Şeyh, San Francisco ve Glasgow’da ev sahipliği yaptığı küresel iklim olaylarının geçmiş performansıyla birlikte.

İzleyiciler, bu yılın anlayışlı değişimlerinin bir parçası olmaları için Climate Forward’a katılmaya davet ediliyor. Etkinlik, ilham verici müzik ve multimedya performanslarının yanı sıra, bizzat katılanlara sunulacak olan, sektörde fark yaratanların ev sahipliğinde sürdürülebilir bir öğle yemeğini içerecek.

Biletler şu anda satışta. misafirler davetlidir çevrimiçi kayıt erken kayıt fiyatlarına ve etkinlik güncellemelerine erişmek için Temmuz ayının sonundan önce. Öğrenci ve grup indirimleri uygulanacaktır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın