Motorola Edge 30 Neo’nun ismi yeni sızıntıyla doğrulandı

Motorola Edge 30 Neo’nun ismi yeni sızıntıyla doğrulandıMotorola Edge 30 ailesi için “Lite” bir telefon hazırlıyor. Dedikodular bu telefonun başka bir isimle resmiyet kazanacağı yönündeydi. Bu iddia yeni bir sızıntıyla doğrulandı. Akıllı telefon Motorola Edge 30 Neo adıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Edge 30 Neo adını taşıyan telefonun dört renk seçeneğiyle resmiyet kazanması umut ediliyor. Yeni sızıntı telefonun “Very Peri” olarak adlandırılan mor renk seçeneğini de gözler önüne seriyor.

Sızan görsel telefonun teknik özellikleri mevzusunda pek fazla teferruat vermese de, bazı noktalar yeniden de göze çarpıyor. Örneğin, arka taraftaki ikili kamera sistemi hemen dikkat çekiyor. Burada ana kamera çözünürlüğünün 64 megapiksel olduğu ve optik imaj sabitleme hususi durumunun varlığı görülüyor. Sağ kenardaki güç butonu ve ses test tuşları da fark ediliyor.

Motorola Edge 30 Neo, ekranın içine yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısıyla gelecek benzer biçimde görünüyor. Bu da telefonda OLED panelin tercih edildiği anlamına geliyor. Edge 20 Lite’ta parmak izi sensörünün kenara yerleştirildiğini düşününce burada bir ilerleme olduğu söylenebilir. 3.5 mm. Kulaklık jakı ise Edge 30 Neo’da kendisine yer bulamamışa benziyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın