Molly Alter, Northzone için Index Ventures’tan Ayrılıyor

Son zamanlarda risk sermayedarları yeni firmalara taşınırken veya kendi başlarına çıkarken, diğerleri VC’ye girerken oldukça fazla hareket var.

NEA ortağı Pete Sonsini Ve Kleiner Perkins’in Wen Hsieh’i kendi şirketlerini kurmak için kendi şirketlerinden ayrıldığı bildirildi. David Cahn Sequoia Capital için Coatue’dan ayrıldı ve Maria Salamanca geçen yıl Ulu Ventures için Unshackled Ventures’tan ayrıldı. Bu sırada, Kaitlyn Bakışı Ve Julie Wainwright risk sermayesi dünyasına katıldı.

Molly Alter, Northzone, Dizin Ortaklarırent a car 34

Eski Index Ventures ortağı Molly Alter, Northzone’a katılıyor (İmaj kredisi: Northzone)

Son hamle Molly Alterkatılmak için Index Ventures’tan ayrılan kuzey bölgesi. O idi raporlarda lanse edildi 2020’de Index’e katıldığında en genç müdür olarak. Northzone, Alter’in işe alındığını doğruladı, ancak daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

Yorum için Alter ve Index’e de ulaştım ve yanıt alırsam veya ne zaman alırsam hikayeyi güncelleyeceğim.

Index’teyken, yaratıcı ekonomiye odaklanarak tüketici ve kurumsal yazılımlara yatırım yaptı. Yatırıma ek olarak, o da başladı ve koştu Index’in Tiktok hesabı. Bundan önce New York’ta Insight Partners’ta yatırımcıydı. Yedi yıllık kariyeri boyunca GTMHub, Glia, Lightricks ve Frame.io’nun yönetim kurullarında görev yaptı.

Alter, Londra merkezlidir, ancak tüketici ve kurumsal yazılımlara yatırım yapmaya devam edeceği Northzone ile çalışmak üzere New York City’ye dönecektir.

Londra merkezli Northzone şu anda kendi bütçesinden yatırım yapıyor. 1,1 milyar dolarlık fonEylül 2022’de büyüdü. Firma, Spotify, Klarna ve iZettle dahil 100’den fazla şirketi destekledi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın