MASAK onu da incelemeye aldı! Kara para akladığı iddia edilen Selin Ciğerci gözyaşlarını tutamadı! ‘Taksim’de kendimi asarım’

Lüks yaşantısı, etrafa saçtığı paralar ve altın tozlu kahveleri ile dikkat çeken Dilan Polat ile eşi Engin Polat vergi kaçırma ve kara para aklama iddiaları ile aylardır Türkiye’nin gündeminde. MASAK’ın inceleme altına aldığı ünlü çift hakkında yurt dışına çıkış yasağı getirildi ve tüm mal varlıklarına el konuldu.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından diğer sosyal medya fenomenlerinin de inceleme altına alındığı ortaya çıktı.

Selin Ciğerci 1

Bugün Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Selin Ciğerci hakkında çıkan ‘Kara para aklama’ iddialarına isyan etti.

selin canlı

MASAK’ın kendisini ve tüm sosyal medya fenomenlerini inceleme altına aldığını söyleyen Ciğerci; ‘Baksınlar. Hemen sonuçlansın. Kim suçluysa girsin hapse çeksin cezasını. Çok uzadı.’ dedi.

SELİN CANLI YAYIN

Selin Ciğerci, “5 yıl içinde 40 milyon TL’den fazla vergi ödedim. Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı’na koyun ben orada kendimi asarım” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

SELİN CALI YAYIN 3

Canlı yayında hakkındaki iddialara isyan eden Selin Ciğerci, şu ifadeleri kullandı: “Herkes iyi olsun, mutlu olsun derken her şeyden o kadar sıkıldım ki… Yaşamadığım lincin hiçbir türü kalmadı. Ben hep sessiz kaldım ama bir tek buna cevap veririm. Benim annem ve babam böyle şeylere dayanamaz. Eğer ki kara para aklamada benim adım varsa bu işe bakan kimse bana müebbet hapis cezası verin derim. 5 sene içerisinde vermiş olduğum vergi 40 milyon TL’den fazla. Hala da vergi borcum var onları da parça parça ödüyorum. Her iş insanının olduğu gibi. Dilan Polat konusunda da eğer böyle bir şey yaptıysa zaten ortaya çıkar dedim. Ben konuştuğumda olaylar buralara kadar gelmemiş kara para aklama olayı yoktu. Zaten varsa hem benim hem onun ortaya çıksın.” dedi.

Selin Ciğerci 3

İlginizi Çekebilir

Dünyaca ünlü markaların ürünleri Boyner'de kaçırılmayacak fırsatlarla sizleri bekliyor

Dünyaca ünlü markaların ürünleri Boyner’de kaçırılmayacak fırsatlarla sizleri bekliyor

İpekyol, Network, Flo ve dahası! Yeni sezon ürünlerinde %50'ye varan indirim

İpekyol, Network, Flo ve dahası! Yeni sezon ürünlerinde %50’ye varan indirim

Bütçe dostu fiyatlar! Modadan ev yaşama sevilen markalarda indirim

Bütçe dostu fiyatlar! Modadan ev yaşama sevilen markalarda indirim

Seiko, Fossil, Skagen... Dünyaca ünlü markaların saatlerinde özel fiyatlar

Seiko, Fossil, Skagen… Dünyaca ünlü markaların saatlerinde özel fiyatlar

Flormar'da indirimlere ek 3 al 2 öde ve ekstra kupon fırsatı

Flormar’da indirimlere ek 3 al 2 öde ve ekstra kupon fırsatı

Günün Magazin olayları

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Deniz Yıldızı'nın güzeli son hali ile şaşırttıDeniz Yıldızı’nın güzeli son hali ile şaşırttı
Budapeşte pozları olay oldu! Beğeni yağdıBudapeşte pozları olay oldu! Beğeni yağdı
Eski formuna çabuk kavuştu! Spor salonundan paylaştı Eski formuna çabuk kavuştu! Spor salonundan paylaştı

Yorum yapın