Kovuldular! Kral Charles’ın Kararıyla Harry ve Meghan’ın Evi Tahliye Ediliyor

Kovuldular! Kral Charles’ın Kararıyla Harry ve Meghan’ın Evi Tahliye EdiliyorKraliçe Elizabeth’in ölümünden sonra kral olan Charles’ın, Prens Harry ve Megan Markle’ı yaşadıkları Frogmore Cottage’tan çıkaracağı ve yerlerine kardeşi Prens Andrew’i geçireceği söyleniyor. Kraliyete yakın olan biri bu dedikoduları doğrulayarak tahliye periyodunun ocak ayında başladığını söylemiş oldu. Hem de Prens Harry’nin satış rekorları kıran “Spare” kitabı raflara düştükten tam bigün sonra! Harry’nin kitabı kraliyet ailesi ile ilgili birçok sansasyonel iddia içeriyordu. Ortaya çıkan cinsellik skandalından sonrasında Andrew’un kraliyet unvanları elinden almıştı. Tüm bunlardan sonrasında Kral Charles yeni bir karar aldı. Detayları birlikte inceleyelim.

İngiliz Kraliyet Ailesi Yine Karıştı! Prens Harry’nin Sansasyonel İddialarla Dolu Kitabı Ne Anlatıyor?

Kraliyet ailesine yakın bir kaynak, The Sun gazetesinde verdiği röportajda, “Bu tahliye kesinlikle Harry ve Meghan’ın İngiltere’deki zamanının sonu anlamına geliyor” dedi

Charles

İddialara göre kraliyet ailesinin çok sayıdaki mülkleri arasından Harry ve Meghan’a kalacak yeni bir yer teklif edilmemiş. Çift, Kraliçe II. Elizabeth’in 2018’deki düğünlerinde armağan etmiş olduğu Windsor’daki bir malikanede kalıyordu. Şimdi, malikanedeki eşyalarını ABD’ye göndermeyi planladıkları biliniyor.

Söylentilere bakılırsa Kral, York Dükü Andrew’i de 30 yatak odalı ve havuzlu geniş malikanesinden kovmayı planlıyor. Bir anlamda Charles, bu “cezayı” ancak oğluna değil kardeşine de vermiş!

Charles

Harry ve Megan’ın eşyaları çıkarıldıktan sonrasında bu minik eve Andrew’un geçmesi bekleniyor. Kral Charles, Andrew’u göndermeyi planladığı beş odalı ev, prensin şu anda yaşamış olduğu Royal Lodge malikanesinden sonrasında büyük bir düşüş olacak. Amerikalı iş insanı Jeffrey Epstein ile sex kaçakçılığı suçuna karıştığı iddia edilen Andrew’un kraliyet unvanları elinden alınmıştı.

The Sun gazetesine konuşan kaynak “Andrew, geçen hafta kendisine teklif edilen Frogmore Cottage’a taşınma fikrine direniyor” dedi

Charles

Bu tahliye kararı, kral ile en minik oğlu Harry içinde uzun süreden beri yaşanmış olan tek iletişim olabilir. Kaynaklar, Prens Harry’nin kitabı yayınlandığından beri babasıyla konuşmadığını iddia ediyor.

Harry ve Meghan’ın Kral Charles’ın 6 Mayıs’taki taç giyme törenine çayır edilip edilmeyeceği henüz belli değil

Charles

Ancak kraliyet ailesine yakın olan kaynaklar, kralın Harry’yi törenden tamamen çıkardığını söylediler. Zamanı ulaştığında neler olacağını birlikte göreceğiz. Şu anda Harry ve Meghan’dan bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilir:

İngiliz Kraliyet Ailesi İçin Çalışan Dadıların Uyması Gereken 7 İlginç Kural

İngiltere Kralı III. Charles, Taç Giyme Töreninde Kadim Gelenekleri Bozmaya Hazırlanıyor

Kaynak: 1

kaynak – sozcu, listelist

Similar Posts

Bir cevap yazın