6 Yaşındaki Kızını “Uzaylılardan Korumak İçin” Öldüren Kadın: Darla Elizabeth Hise

6 Yaşındaki Kızını “Uzaylılardan Korumak İçin” Öldüren Kadın: Darla Elizabeth Hiseİnsanlık tarihi onlarca ilgi çekici katliam olayıyla dolu. Ancak 2017’nin şubat ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletindeki Hot Springs bölgesinde işlenen bir katliam, tarihin en sıra dışı ve en ilginç cinayetlerden biri olmaya aday. Çünkü bu üzücü cinayet vakası, Darla Elizabeth Hise adlı bir annenin 6 yaşındaki öz kızını öldürmesini ve uzaylıları içeriyor. Detaylara beraber bakalım.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletindeki Hot Springs bölgesinde yaşayanlar 4 Şubat 2017 sabahına tabanca sesleriyle uyandı

Sesler, 27 yaşındaki Darla Elizabeth Hise ve iki çocuğunun birlikte yaşadığı evden geliyordu. Yaşadıkları bölgede silah seslerine hiç de alışık olmayan Hot Springs sakinleri tehlike ve panik içeresinde polise haber verdi.

Polis ekipleri, eve geldiklerinde Abigail Grace Hise isimli 6 yaşındaki kızın cansız bedeniyle karşılaştı

Küçük kız, bir pompalı tüfekle öldürülmüştü. 3 yaşındaki bir erkek çocuğu ise polis ekipleri tarafınca canlı olarak kurtarıldı ve öteki aile üyelerinin yanına götürüldü. Polisler, 6 yaşındaki Abigail’in öldürüldüğü cinayet hakkında soruşturma başlattı. Ancak katili ve cinayet sebebini öğrenmeleri uzun sürmeyecekti.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Darla Elizabeth Hise, sorgu sırasında kan donduran beyanatlarda bulunmuş oldu

darla elizabeth hise

6 yaşındaki kendi kızını öldürdüğünü itiraf etti. Ancak katliam nedeni, bu akıl almaz itiraftan bile daha fazla şaşkınlık vericiydi. Darla Elizabeth Hise, Abigail’i, kendi öz kızını, uzaylılardan korumak için öldürmüştü! Hise, sorgusunun devamında, 6 yaşındaki kızı ile 3 yaşındaki oğlunun uzaylılar tarafınca tehdit edildiğini, bu yüzden büyük bir korku altında olduklarına inandığını söyledi.

27 yaşındaki annenin kendi cümleleriyle anlatım ettiğine göre “çocuklarını uzaylılardan koruyabilmek için yapabileceği tek şey onları cennete göndermekti!”

Darla Elizabeth Hise’ın anlattıkları, organik olarak genç kadının akıl hastanesine gönderilmesine niçin oldu

darla elizabeth hise

Hise, hastanede de olağan dışı beyanatlarda bulunmaya devam etti. Doktorlara, vücudunun uzaylılar tarafınca ele geçirildiğini söylüyor, kendisini uzaylılardan kurtarmalarını istiyordu. Hastanede yapılan tetkiklerde Hise’ın birkaç hafta ilkin metamfetamin ve esrar kullandığı ortaya çıktı. Doktorlar, kendi kızını öldüren hanıma, “uyuşturucu kaynaklı psikoz ve travma sonrası stres bozukluğu” tanısı koydu.

Avukatları, Hise’ın yaşamış olduğu psikoz ve stres bozukluğu nedeniyle cinayetle suçlanamayacağını savundu

darla elizabeth hise

Üstelik cinayet itirafını da uyuşturucu madde tesiri altında yaptığını, bu nedenle ifadesinin geçerli sayılmaması talebinde bulundular. Ancak Darla Elizabeth Hise, birinci dereceden katliam, alev ateş silah kullanma ve uyuşturucu madde bulundurma benzer biçimde suçlardan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: 1

kaynak – sozcu, listelist

Similar Posts

Bir cevap yazın