Kiki: Kavanozda Gazını ve Kirli Banyo Suyunu Satan Hong Konglu Onlyfans Yıldızı

Kiki: Kavanozda Gazını ve Kirli Banyo Suyunu Satan Hong Konglu Onlyfans Yıldızıİnternet ilgi çekici bir yer. Özellikle alışveriş mevzusunda. Hepimiz o şekilde veya böyle internetten alışveriş yapıyoruz. İhtiyacımız olan ya da olmayan her şeyi burada, bir ihtimal normalden çok daha ucuza bulabiliyor ve yerimizden kalkmadan alabiliyoruz. Şimdilerde birçok insan internette entresan ürün veya hizmetler satıyor. Peki, siz asla çıkardığı gazı ya da kirli banyo suyunu satan birini gördünüz mü? İşte Hong Konglu Onlyfans yıldızı Kiki!

Onlyfans yıldızı Kiki, vücut gazlarını ve pis banyo suyunu kavanoz kavanoz satıyor

Kiki

İlk numuneleri arkadaşlarına, şık bir kavanoz arasında hediye eden Kiki, yakınlarından “rahatsız edici” gibi tepkiler de almış. Kiaraakitty olarak da tanınan yetişkin içerik üreticisi “Scents & Stuff” adını verdiği koleksiyonunda, gaz veya kirli banyo suyuyla dolu kavanozları hayranlarına satıyor. Bu garip mamüller Kiki’nin sitesinde 20 dolara mevcut.

Kiki, bu kavanozlardan birini model Jade Rasif’e hediye etmiş

Kiki

Jade Rasif, bu durumdan oldukça rahatsız bulunduğunu dile getiriyor. Kiki’nin armağan gönderdiği bir başkası da 500 binden fazla takip edeni olan Singapurlu bir DJ.

DJ, bu kavanozlardan birini açarken çektiği videosunda “BUNU SATIN ALANLARIN SAYISI İNANILMAZ. Çok şaşırdım ve rahatsız oldum arkadaşlar” açıklamasıyla paylaştı. Kiki’nin kendi videolarından birinde de arkadaşına bu kavanozu “kokunun tadını çıkar” diye hediye ettiği görülüyor.

Sosyal medyadan tepkiler gecikmedi🤷‍♀️

Kiki

Sosyal medya kullanıcılarından biri: “Gelecekteki adam arkadaşımın banyo suyunu satın almayacak biri olması için yakarış ediyorum. Umarım bunu alan biriyle hiç karşılaşmam.” yazdı.

“Bu çok berbat.”

“Birinin bunu niçin satın almak isteyeceğini anlamıyorum.”

Kiki daha ilkin de ortalığı birbirine katmıştı!

Kiki

Bu ayın başlarında gösterim platformu Twitch’de iç çamaşırlarıyla sosis yerken yayın meydana getiren Kiki, platformdan banlanmıştı. Bu sırada Taiwan’da olan içerik üreticisi sosyal medyada “Taiwan sosisleri çok lezzetli, bugün burada olan herkese teşekkür ederim.” benzer biçimde paylaşım yapmış oldu.

Bu mevzuda düşünceleri size bırakıyoruz.

Kaynak: 1

kaynak – sozcu, listelist

Similar Posts

Bir cevap yazın