Kibariye ‘Annem’ şarkısını ilk defa söyleyemedi

Kibariye ‘Annem’ şarkısını ilk defa söyleyemediAlaşehir 4. Uluslararası Kültür, Sanat ve Üzüm Festivali etkinliklerinde sahne alan ünlü sanatçı Kibariye, annesinin ölümünden sonra ilk çıkmış olduğu sahnede sevenlerini coşturdu. Yaklaşık 15 bin şahıs kapasiteli Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında verilen konserde meydana sığmayan vatandaşlar Kibariye’yi dinleyebilmek için cadde ve sokaklara akın etti.

‘Annem’ şarkısını söyleyemedi

Annesinin vefatı dolayısıyla oldukça üzgün bulunduğunu ayrıca grip bulunmasına karşın sahne aldığını belirten Kibariye, “Biliyorsunuz annemi kaybettim. Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın. Acı çekmeden gitti. Duygu sömürüsü değil bu bir gerçek. Hayat devam ediyor. Çocuklarımız var, ekmeğimiz için, sizler için, siz değerli ziyaretçilerimizin sevgisi için, kendim için inanılmaz bir şevkle buraya geldim. Benim ağzımdan duymadığınız hiçbir söze inanmayın. Ben bir bölgelere güzelliğimle gelmedim, dolandırıcılıkla gelmedim. Ben buraları sesimle, emeğimle, namusumla, siz değerli üyelerimizin yardımıyla geldim” diyerek sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnede 24 yaratı seslendiren Kibariye kendisiyle özdeşleşen ve her konserinde ve katılmış olduğu televizyon programlarında okumuş olduğu ‘Annem’ isimli şarkıyı ise seyircilerden af dileyerek okuyamayacağını söyledi.

Sahneye Kibariye’ye sarılarak çıkan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, meşhur sanatçıya çiçek ve Alaşehir üzümü armağan etti. Başkan Öküzcüoğlu, “İzmir Atatürk Lisesi’nde okurken, harçlıklarımızı biriktirir, Kibariye’yi izlemeye giderdik. Kibariye profesyoneldir, seyircisine kıymet verir. Yıllarca şöhreti parayı kimse kaldıramaz, hiç değişmedi. Şöhretinden, kibarlığından mütevazılığından hiç ödün vermedi, hiç değişmedi. Alaşehir’de onur verdiniz, teşekkür ediyoruz” dedi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın