Kardeşi tarafınca sokak ortasında öldürüldüKaraköprü ilçesine bağlı bağlı Akpiyar Mahallesi Balıkayağı Bulvarı üstünde dün öğle saatlerinde H.Y. Isimi kişi, sokak ortasında ablası Bahar Hezer’i pompalı tüfekle vurdu. Vücudunun değişik yerlerine çok sayıda saçma isabet eden Hezer, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi dibine alınan genç kız kurtarılamayarak yaşamını kaybederken, vaka yerinden kaçmaya çalışan kardeşi ise polis tarafınca yakalanarak gözaltına alındı.

Kadına şiddet videosu ortaya çıktı

Özel bir firmada inşaat mühendisi olarak çalmış olduğu öğrenilen genç kızın 25 Kasım’da hanıma şiddet içerikli bir video çektiği ortaya çıktı.

Şanlıurfa’da dün yaşanmış olan olayda özel bir firmada çalışan genç inşaat mühendisi Bahar Hezer, kardeşi H.Y. Tarafından pompalı tüfekle vuruldu. Vücuduna fazlaca sayıda bilye şeklindeki pompalı tüfek saçmasının isabet etmiş olduğu genç kız, kaldırıldığı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Polis memuru elinden geleni yaptı

Genç kızın vurulduktan hemen sonrasında yerde yatarken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde oldukça sayıda polisin olay yerine gittiği ve resmi üniformalı bir polis memurunun genç mühendisi kurtarmak için dakikalarca kalp masajı yapmış olduğu görüldü.

kaynak – linehaber

Yorum yapın