Kanser hastası babasını bıçaklayarak öldürdü

Kanser hastası babasını bıçaklayarak öldürdübucaBuca ilçesi Adatepe Mahallesi 24 Sokak’ta bulunan tek kattan oluşan bir evde meydana gelen olayda iddiaya bakılırsa, bir süredir kanser hastası olan ve Kemoterapi tedavisi görebilmek için bir hafta önce hastaneye yakın bir eve taşınarak tek başına yaşayan Kazım Vurgun (68) ile evine gelen, kısa vakit önce barışmış olduğu oğlu A.V. (26) içinde münakaşa çıktı. Çıkan irdelemenin üstüne A.V., babasını vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı. Sesleri duyan mahalle sakinleri durumu polis ve 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi.

Suç cihazı ile birlikte yakalandı

İhbar üstüne adrese oldukca sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Evin içine giren sıhhat ekiplerinin yapmış olduğu kontrollerde Vurgun’un hayatını yitirdiği tespit edilirken, A.V. Ise ekiplerce suç aleti ile beraber yakalanarak gözaltına alındı.

Öte yandan, Olay Yeri İnceleme ekipleri ile savcının incelemelerinin peşinden Vurgun’un cansız bedeni İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın