Kaldırımda ölü bulunan çocuk vakasında gelişme

Kaldırımda ölü bulunan çocuk vakasında gelişmeAnkara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri Keçiören ilçesi 19 Mayıs Mahallesi Çamlık Sokak’ta dün sabah saatlerinde 3-4 yaşlarındaki bir çocuğun ölü bulunması ile ilgili emek harcama başlattı. Polis ekipleri çevredeki emniyet kameralarını inceledi. Yapılan araştırmalarda olayın yaşandığı sokakta bir kadının koşarak uzaklaştığını belirlendi.

Yapılan emek harcamalar sonucunda şüpheli kadının kimlik bilgilerinin tespit edildi. Kadının ölen çocuğun annesinin teyzesi olduğu anlaşıldı. Yapılan tespitlerin arkasından düzenlenen operasyonda şüpheli kadın Mamak ilçesinde gözaltına aldı.

Zanlının emniyette meydana getirilen sorgulamasında, konuşmadığı ve akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürüldü. Şüphelinin evladı daha öncede kaçırdığı ve ailenin söz konusu kaçırma olaylarından dolayı emniyete başvurduğu da öğrenildi.

Zanlının polis sorgusunun tamamlanmasın peşinden adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

Öte yandan çocuğun kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için zehirlenme ihtimaline karşı alınan patoloji örneklerinin ileri incelem için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın