Pinokyo Disney+ ekranlarında yine canlanıyor

Pinokyo Disney+ ekranlarında yine canlanıyorNesilden nesile aktarılan ve her yaş grubu için büyüsünü yitirmeyen Pinokyo Disney+ ekranlarında yeniden canlanıyor. Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis’in yönettiği Pinokyo, 8 Eylül’de Disney+ kütüphanesine ekleniyor.

Disney’in imzasını taşıyan filmimizde Oscar ödüllü usta oyuncu Tom Hanks, Pinokyo’nun ustası Gepetto’ya hayat verirken, Pinokyo’yu ise Benjamin Evan Ainsworth seslendiriyor. Joseph Gordon-Levitt’in Jiminy Cricket’ı canlandırdığı filmde hikayenin bilinen yüzlerinin yanı sıra Oscar talibi oyuncu Lorraine Bracco’nun seslendirdiği Sofia the Seagull adlı yeni bir karakter de ekleniyor.

Orijinal animasyonda yer edinen ‘When You Wish Upon a Star’ şarkısıyla beraber Oscar talibi müzisyenler Alan Silvestri ve Glen Ballard’ın bestelediği yeni özgün parçalar da seyircilerle buluşacak.

Pinokyo Disney+ abonelerinin karşısına Robert Zemeckis ve Chris Weitz’ın beraber yazıya döktüğü senaryoyla çıkacak. Disney+ filmin büyüklerin içerisindeki çocuk ruha sesleneceğini, evlatları ise benzeri olmayan ve tılsımlı bir yolculuğun beklediğini belirtiyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın