Kağıt tek boynuzlu atlar ne zaman katlanacak?

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast.

Bu bizim çarşamba gösterisi, burada tek bir kişiye odaklanıyoruz, işlerini düşünüyoruz ve gerisini paketliyoruz. Bugün sahip olduğumuz podcast’te Jeff Richardsson girişim patlaması ve 2021’in sonundan beri ele aldığımız o belirli destanın sonuçtaki sonu hakkında perspektife sahip bir GGV yatırımcısı.

Richards 2008’den beri yatırımcı, bu yüzden bir veya iki iş döngüsü gördü, bu da bizi geç aşamadaki girişimlerin farklılaşan kaderlerini tartışmak için mükemmel kişi olacağına ikna etti. Bazı son aşama teknoloji şirketleri son patlamayı çok yükseklere çıkardı ve daha sonra operasyonlarını yeni pazar gerçekliğine göre düzeltmek için mücadele ettidiğerleri değişen pazarın neredeyse ilerisindeydi ve artık düzeltmeden sağ çıkmak için iyi bir konumdalar (bazı örnekler Buradaancak liste bu gönderi ana hatlarından daha uzun).

Başka bir deyişle: Tüm tek boynuzlu atların başının belada olduğu fikri yanlıştır; bazı geç aşama girişimleri doğru anladı. Bu, bazı nihai halka arzlar ve olmayanlar için muhtemelen bazı tasfiyeler anlamına gelir. Ayrıca, iyi giden geç aşamadaki girişimlerde birleştirici özelliklerin varlığından ve girişim ortamının değişmek üzere olduğuna dair erken sinyallerin nasıl not alınacağından bahsettik.

Jeff iyi bir sohbet ve umarım bu bölümü beğenirsiniz, çünkü ben onu kaydederken çok eğlendim.

Her zaman olduğu gibi Equity, haftalık haberlerinizle Cuma günü geri dönecek, ancak o zamana kadar bizi Twitter’da yakalayabilirsiniz. @EquityPod.

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 7:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika şovA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın