Jim Trotter, Athletic’e Katılıyor

Kıdemli muhabir Jim Trotter’ın gelecek ay The Athletic’e ulusal köşe yazarı olarak katılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Trotter, NFL’de güçlü bir ses, korkusuz habercilik ve onlarca yıllık deneyime sahip. San Diego Union-Tribune. “Junior Seau: Bir Futbol İkonunun Yaşamı ve Ölümü” de dahil olmak üzere iki kitap yazdı ve 2007’den beri Pro Football Hall of Fame seçmeni oldu.

Trotter, The Athletic’in yeni Görüş masası için çalışacak ve Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Jorge Rojas’a rapor verecek. Diğer sporlar ve konularda köşe yazıları yazarken NFL hakkında haber yapmaya devam edecek.rent a car 34

Genel Yayın Yönetmeni Steven Ginsberg, “Jim’i aramıza kattığımız için gerçekten heyecanlıyız” dedi. Jim, NFL ve spor dünyasında yankı uyandıran sorunlar hakkında derin bir anlayışa, kapsamlı bir kaynak ağına ve harika bir hikaye için doğuştan gelen bir sezgiye sahip. The Athletic için yayınımızı farklı kılmaya devam edecek güçlü bir yeni ses olacak.

Trotter, “Böylesine yetenekli bir kadroyla çalışma fırsatı bulduğum için onur duyuyorum ve alçakgönüllüyüm ve haberlerin beni götürdüğü yere gitme özgürlüğüne ve desteğine sahip olduğum için heyecanlıyım” dedi.

Howard Üniversitesi’nin gururlu mezunu San Diego’da yaşıyor. İlk günü 8 Mayıs.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada