IPhone 14 serisinin silikon ve deri kılıfları ortaya çıktı

IPhone 14 serisinin silikon ve deri kılıfları ortaya çıktıApple, 7 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte dört iPhone 14 modelini gözler önüne çıkaracak. IPhone 14, 14 Plus, 14 Pro ve 14 Pro Max ismini taşıması bekleyen telefonlarla alakalı dedikodular aylardır etrafta dolaşırken; tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte daha somut bilgilere ulaşmak da olası oluyor.

Yeni bir sızıntı, Apple’ın yeni iPhone’ları için hazırlanmış farklı renkte kılıfları gösteriyor. Buna ek olarak, 14 Plus modelinin adı de söz konusu sızıntıyla bir kere daha doğrulanmış oluyor.

Apple yeniden kullanıcıların karşısına deri ve silikon kılıflar çıkarmaya hazırlanıyor. Deri kılıf isteyenler için sunulacak renk seçenekleri şu şekilde sıralanıyor: Parlak turuncu, kahverengi, altın kahverengi, gece yarısı mavisi, siyah ve köknar yeşili

Silikon kılıfı tercih edecekler ise şu renklerden birini seçebilecek: Gece yarısı, sukulent, tebeşir pembesi, kırmızı, leylak, güneş parıltısı, fırtına mavisi ve mürver. Apple’ın kılıf renkleri için oldukca havalı isimler bulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

iphone 14Cupertino merkezli firma, yeni telefonlarının kendi renk yelpazesini de geniş tutacak benzer biçimde görünüyor. Gelen haberlere gore iPhone 14 ve 14 Plus yeşil, mor, mavi, kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle raflardaki yerini alacak. 14 Pro ve 14 Pro Max’in renk seçenekleri ise yeşil, mor, altın rengi, gümüş ve grafit olacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın