Altın Biber Festivali’nde Muazzez Ersoy rüzgarı

Altın Biber Festivali’nde Muazzez Ersoy rüzgarıHayranlarının yoğun alkış ve tezahüratları eşliğinde Yenişehir Derviş Eroğlu bulvarında sahneye çıkan meşhur sanatçı Ersoy, sevilen eserlerini ve türküleri seslendirdi.

Yenişehirlilerin dışında konsere çevre il ve ilçelerden gelen binlerce kişi Muazzez Ersoy’un sevilen parçalarına birlikte rol aldı. Konserde fanatiklerine seslenen Ersoy, “ Bu muhteşem gecenin ve festivalin oluşmasında büyük emek harcamaları olan bizler ile sizleri buluşturan Belediye Başkanımız Davut Aydın’a teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Davut Aydın, “Yenişehir’in Kurtuluşunun 100.Yılı etkinliği ve 7. Uluslararası Altın Biber festivalinde sahne alan meşhur sanatçı Muazzez Ersoy hanımefendiyi ilçemizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Kendisi Türkiye’nin en oldukça sevilen sanatçılarından birisidir. Bu akşam bizlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konsere MHP Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Gül Ahmet Türk, Kaymakam Rahmi Köse, Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse, İYİ parti İlçe Başkanı Ercan Özel, sivil topluluk örgütleri başkanları Muhtarlar ve çok sayıda misafir katıldı.

 

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın