Insta360 X3 daha büyük ekranla gelecek

Insta360 X3 daha büyük ekranla gelecekInsta360 yeni kamerasını 8 Eylül’de tanıtmış olacak. Ancak bu kameranın bilgileri şimdiden internete sızdı. WinFuture sitesinin haberi, Insta360 X3 adıyla resmiyet kazanacak kameranın selefine kıyasla daha büyük bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Buna ayrıca, Insta360’ın One X2 modelinde kullandığı One isminden vazgeçmiş olduğu de anlaşılıyor.

X3’le de daha önceki nesillerde olduğu benzer biçimde 5.7K çözünürlüklü görüntü kaydı yapmak olası olacak. Buna ek olarak, sensörlerin iyileştirilmesi yardımıyla tek lens modunda da 4K imaj kaydı yapılabilecek. Timelapse videoları için 8K, fotoğraflar için de 72 megapiksel çözünürlükte bir değişim söz mevzusu değil.

X3’ün bütün bilgileri hemen hemen ortaya çıkmış değil. Kare hızı ve suya dayanıklılık gibi konulardaki detaylar belirsizliğini koruyor. Ancak görseller, X2’deki yuvarlak dokunmatik ekranın yerini 2.29 inçlik bir dikdörtgen ekrana bırakıyor.

insta360 x3Ekstra tuşlar ve geliştirilmiş sesle kontrol özelliklerinin de kamera operasyonunu iyileştirmesi planlanıyor. WLAN üzerinden meydana getirilen veri transferlerinin de yüzde 50 daha süratli olacağı belirtiliyor. Buna ek olarak, deklanşöre basıldıktan 15 ila 30 saniye süresince ses ve görüntü kaydı icra eden devamlı kayıt özelliği de X3’te kullanıcıları bekliyor.

Insta360 X3’ün Avrupa’da 540 avro karşılığında satılacağı söyleniyor. Tüm detaylar için 8 Eylül’ü beklemek gerekiyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın