HP Dragonfly serisine de Folio seçeneğini ekliyor

HP Dragonfly serisine de Folio seçeneğini ekliyorHP Dragonfly Folio G3 ismini taşıyan yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. Kurumsal kullanıcılar için tasarlanan dizüstü bilgisayar, Dragonfly serisinin ilk Folio modeli olma hususi durumunu taşıyor. Diğer Folio modellerinde olduğu benzer biçimde, bu dizüstü bilgisayarda da kullanıcılar 13.5 inç büyüklüğündeki ekranı bilgisayarın kalanından ayırabiliyor ve ekranı bir sunum cihazına ya da tablete dönüştürebiliyor.

Dragonfly Folio G3’te 12. Nesil Intel Core i5 veya i7 işlemci tercih edilebiliyor. RAM seçenekleri 32 GB’a kadar uzanıyor. Yeni soğutma sistemi ise fazladan bir yük olmadan performansı en üst seviyeye çıkarmayı vadediyor.

Ekran için kullanıcılara 1920 x 1080 px LCD ve 3000 x 2000 OLED panel seçenekleri sunuluyor. Kalem yuvası bulunmasa da, kalemi dizüstü bilgisayarın kenarına manyetik olarak tutturmak ve bu halde şarj etmek olası. İki tane Thunderbolt 4/USB 4.0 girişi barındıran Dragonfly Folio G3’te kulaklık/mikrofon jakı da mevcut. Opsiyonel 5G desteği sunan dizüstü bilgisayarın depolama kapasitesi seçenekleri 256 GB SSD’den başlıyor ve 2 TB’a kadar uzanıyor.

HP Dragonfly Folio G3, Amerika’de 2379 dolardan başlamış olan fiyatlarla satışa sunuldu.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın