HackCapital, Odin, Vauban’a rakip yatırım platformu başlattı

Bu şekilde çok Melek Listesi Ve Çember Yukarı ABD’li girişimlere melek yatırım konusunda yardımcı oldular, HackCapital Avrupa’nın etki odaklı çözüm odaklı girişimleri için de aynısını yapmak istiyor.

Kurucu ortaklar ve sektör melek yatırımcıları Arman Anatürk, Camille Bossell ve Emilie Dellecker, benzer gruplara katılmak için Salı günü İsviçre merkezli kuruluşu gizlice başlattı. Vauban, Odin Ve Yuvarlak masaiklim teknolojisi endüstrisindeki kurucuların, fon yöneticilerinin ve sendikaların kendi artışları için ağlarından sermaye toplamalarına yardımcı olurken.

rent a car 34

HackCapital, gıda teknolojisi topluluğu FoodHack ve HackSummit’in yaratıcıları olan Hack Group’un bağış toplama ve finansman koludur. HackCapital’in kurucu ortağı ve CEO’su Arman Anatürk, e-posta yoluyla, yeni başlayanlara, fonlara ve sendikalara, bir yatırım aracı başlatmak ve ağlarındaki birden fazla yatırımcıdan sermayeyi fonlama turuna havuzlamak için HackCapital platformunu kullanmanın bir yolunu sunuyor.

HackCapital, bu havuzlama mekanizmalarının arkasındaki yasal ve idari hizmetleri, ihraç etmeyi ve yatırım yapmayı daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getiren tamamen dijitalleştirilmiş bir platform aracılığıyla yönetir.

Anatürk, bugüne kadar, Viyana merkezli Arkeon ve Kanada merkezli New School Foods da dahil olmak üzere 30’dan fazla fon ve girişimin yatırımcıları turlarına katmak için altyapıyı kullandığını söyledi.

Anatürk’ün HackCapital’in farklı bir şey yaptığını söylediği nokta, yatırımcı sayısını sınırlayan geleneksel özel satın alma araçlarının ihtiyaçlarını baypas etmek için idareyi merkezileştiren bir menkul kıymetleştirme yapısı kullanmasıdır.

Anatürk, “HackCapital’in altyapısı özellikle likidite ve ikincil kaynaklar için tasarlanmıştır” dedi. “Önümüzdeki on yıllarda özel piyasaların iklim ve sağlığın çözümünde kritik bir rol oynayacağına inanıyoruz, ancak likidite eksikliği, özellikle derin teknoloji alanlarında anlamlı yenilik ve etkiye yönelik daha fazla sermaye akışını engelleyen ana faktörlerden biri. inovasyon döngülerinin tipik 10 yıllık fon getirisinden daha uzun sürdüğü yer.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın