Gradiant, heyecanlanmaya değer yeni bir tek boynuzlu at türüdür.

Ne zaman olduğunu hatırla Bir girişimin tek boynuzlu at haline geldiğini görmek gerçekten ilginç mi?

Milyar dolarlık değerleme noktasına ulaşan bir şirket eskiden nadir bir olaydı – bu nedenle ‘tek boynuzlu at’ terimi. Ancak 2020 ve 2021’de, hiç de öyle değildi. Her hafta, “Oh, başka bir kripto tek boynuzlu at mı? Harika. Vay canına, bu ay beşinci neobank. İnanılmaz. Bekle, o şirket daha geçen yıl kurulmadı mı?”

Bunu bu şirketlerden herhangi birinin başarısını azaltmak için söylemiyorum, ancak 2020 ve 2021’in yatırım ateşi, bir zamanlar kıt olan bu dönüm noktasını neredeyse son aşama masa bahisleri gibi gösterdi.

Ancak günümüzün daha zorlu finansman piyasasında, tek boynuzlu atlar yine nadir. Ve bize tek boynuzlu atların 2023’te nasıl görünebileceğini gösteren yeni bir katılımcı var.

Bu hafta, Boston merkezli Gradiant, Centaurus Capital liderliğindeki 225 milyon $’lık D Serisi yatırım turunu 1 milyar $ değerinde artırdığını söyledi. Şirket, yiyecek ve içecek, ilaç ve madencilik gibi sektörlerdeki şirketler için atık suyu yönetmek ve arıtmak için araçlar geliştiriyor.

Gradiant’ın kurucu ortağı ve CEO’su Anurag Bajpayee, TechCrunch+’a şirketin son birkaç yılda gelirini her yıl ikiye katladığını söyledi. “Sanayi devrimini ve küresel endüstriyi düşünürseniz, suyu doğadan alıyoruz. Bajpayee, “Bu gezegendeki suyun durumunu geri döndürme ve doğaya suyu geri verme fırsatımız var” dedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın