Google Pixel Watch’un tasavvur detaylarını paylaştı

Google Pixel Watch’un tasavvur detaylarını paylaştıGoogle Pixel Watch parlak zeka saatin duyurusu mayıs ayında yapılsa da, saatle alakalı fazla detay paylaşılmamıştı. İnternet devinin kendi markasını taşıyan ilk zeki saatinin resmi tanıtımı 6 Ekim’de gerçekleştirilecek. Aynı etkinlikte Pixel 7 ve Pixel 7 Pro da gözler önüne çıkacak.

6 Ekim yaklaştıkça Google’ın paylaşım sıklığı da artmış durumda. Şirket akıllı telefonlarının kalbindeki işlemciyi duyurmuş, renk seçeneklerini açıklamış ve hatta biraz bilincinde olmadan ön sipariş tarihini de ilan etmişti.

Google şimdi de yayınladığı yeni videoyla ilk parlak zeka saati Pixel Watch’a daha yakından bakmayı sağlıyor. Videoda saati tüm açılardan ve tüm renk seçenekleriyle görmek mümkün oluyor.

Pixel Watch hakkındaki çözülemeyen tek gizem, yuvarlak ekranın ne kadar büyük olduğu. Google videoda siyahın ağırlıkta olduğu kadran seçeneklerini bir fazlaca öne çıkarıyor. Pixel Watch’un tasarımı oldukca etkileyici görünse de, büyük monitör çerçevesinin biraz göze battığı söylenebilir.

Google’ın tescilli kayış bağlantı sistemi de videoyla doğrulanıyor. Bu da hâlihazırda başka bir akıllı saat sahibi olanların kayışlarını yeni saatleriyle beraber kullanamayacağı anlamına geliyor.

Google Pixel Watch’un Wi-Fi/Bluetooth destekli modelinin Avrupa’da 250 ila 350 avro arasında bir fiyat karşılığında satılacağı söyleniyor. Fiyatları ve öteki bilgileri öğrenmek için 6 Ekim’i beklemek gerekiyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın