Goat Simulator 3, bir topluluk tasarım yarışması alıyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Keçi Simülatörü 3 topluluk tasarımı donanım için yeni bir tasarım yarışması düzenliyor.

Coffee Stain Publishing ve Coffee Stain North tanıtıldı Pilgor’un Prototiplerihayatın her kesiminden keçi hayranlarını tasarım becerilerini sergilemeye ve Goat Simulator 3’teki San Angora’nın Yeni En İyi (Keçi) Modeli için şık yeni teçhizat yaratmaya davet eden bir topluluk yarışması.

Bugünden itibaren Goat Simulator 3 hayranları, sosyal medyada #PilgorsPrototypes hashtag’ini girerek ve oyunda görmekten hoşlanacakları keçi teçhizatı için yaratıcı tasarımlarını paylaşarak yarışmaya katılabilir.

Göz kamaştırıcı bir şapka, parlak çizmeler veya Pilgor için eksiksiz bir takım olsun, seçenekler sonsuzdur. Katılımcılar, tasarımlarını öne çıkarmak için tamamen dekoratif öğelere odaklanabilir veya hatta çalışan bir jetpack gibi özel yetenekleri dahil edebilirler (Pilgor’da halihazırda jetpack’ler olduğu için jetpack’ler hariç).

Gelecek vadeden çiftlik stilistlerinin tasarımlarını sunmak için 3 Eylül Pasifik saatiyle 14:59’a kadar süreleri var. Teslim süresinden sonra, Coffee Stain North’daki geliştiriciler, üç kazananı müzakere etmek ve seçmek için gizli sığınaklarına çekilecek. Yetenekli üçlü, 4 Ekim’deki canlı yayın sırasında duyurulacak.

Birinciliği kazanan, yalnızca tasarımlarının oyuna eklenmesi onurunu elde etmekle kalmaz, aynı zamanda PlayStation 5 veya Xbox Series X/S seçimini de alır. İkinci olan iki yarışmacı da prototiplerini Goat Simulator 3’e dahil edecek. Ek olarak, üç kazanan da oyunun özel bir Goat in a Box sürümünü, bir keçi pelüşüyle ​​birlikte ve ayrıca yerine getirmek için özelleştirilmiş öğeler içeren bir Goat Kiti alacak. gerçek hayattaki keçi gibi rüyaları.

Coffee Stain North’un kreatif direktörü Santiago Ferrero yaptığı açıklamada, “Goat Sim 3’ü seven oyuncuların GERÇEKTEN Goat Sim 3’ü (muhtemelen bizden bile daha fazla) sevdiğini biliyoruz, bu yüzden bazılarını ölümsüzleştirme şansı sunmak istiyoruz. oyundaki çılgın fikirler. Ne kadar çılgın o kadar iyi! Her şeyi böyle tasarlıyoruz ve şimdiye kadar bizim için oldukça iyi çalıştı. Giren herkese iyi şanslar, hepimiz sizin tuhaf ve harika kreasyonlarınızı görmek için çok heyecanlıyız.”

Pilgor’un Prototiplerine ilişkin ayrıntılı kurallar ve yönergeler için, ilgilenen katılımcılar Goat Simulator 3 web sitesini ziyaret edebilirler.

Goat Simulator 3, Epic Games Store üzerinden PC’de, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. Orijinal Goat Simulator oyunu 2014 yılında piyasaya çıktı ve bugüne kadar milyonlarca birim sattı.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın