Fitbit Wear OS işletim sistemli saatinde kare tasarımdan vazgeçmeyecek

Fitbit Wear OS işletim sistemli saatinde kare tasarımdan vazgeçmeyecekSon birkaç aydır etrafta dolaşan dedikodu ve sızıntılar Fitbit’in yeni cihazlar çıkarmaya hazırlandığını gösteriyor. Bu ürünlerden birisinin de Wear OS işletim sistemli bir zeki saat olması umut ediliyor. Fitbit WearOS işletim sistemli parlak zeka saatinde de şimdiye kadarki tasavvur tercihlerinden oldukca uzaklaşmayacak gibi görünüyor.

Fitbit’in bu tercihinin işaretleri Google Play Hizmetleri için hazırlanan beta sürümünde görüldü. Burada yer alan görseller, Fitbit’in yeni saatinde de Versa seriside olduğu benzer biçimde kare tasarımı seçeceğinin ipucunu veriyor.

Söz konusu görsel, saatin Google Pay ile ödeme yapmak için kullanılabileceğini ortaya koyuyor. Fitbit’in mevcut saatleri Fitbit Pay ile geliyor. Fitbit Pay’in kapsama alanının Google Pay’e bakılırsa daha limitli bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

fitbit wear osFitbit Wear OS işletim sistemli yeni zeki saati hakkındaki hemen hemen resmi bir malumat verilmiş değil. Ancak meydana getirilen hazırlıklar, Fitbit’in Google’ın giyilebilir ürün planlarında hâlâ mühim bir yerde bulunduğunu göstermesi açısından ehemmiyet taşıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın