Etsy’nin en son özelliği, çiftlerin pazarındaki öğelerle düğün kayıtları oluşturmasına olanak tanır

Etsy ilan edildi Bugün, çiftlerin sitede kişiselleştirilmiş ve el yapımı düğün hediyeleri için kaydolmasına olanak tanıyan yeni bir özellik olan Etsy Registry’yi başlatıyor. Çiftler artık bugünden itibaren nikah kayıtlarını oluşturup misafirleri ile paylaşabilecekler.

Çiftler, listelerine kişiselleştirilmiş öğeler ekleyebilir ve misafirleri için adlar ve renkler gibi tam özelleştirmeyi belirleyebilir. Misafirler daha sonra hediye arayabilir ve satın alabilir Etsy’deki kayıtların dışında.

Şirket, “Bugünden itibaren çiftler kayıtlarını kolayca oluşturmak, yönetmek ve paylaşmak için Etsy.com/Registry adresini ziyaret edebilirler” diye yazdı. Blog yazısı. “El yapımı ve klasik ürünlere ek olarak, çiftler ayrıca kişiselleştirilmiş ürünler için kayıt yaptırabilir ve misafirleri için tam olarak özelleştirmeyi belirleyebilirler, bu da Etsy’yi küçük işletmeleri desteklerken hediyeler, düğün dekoru ve hatta gelin partisi ürünleri için tek durak noktası haline getirir. ”

Etsy’nin geniş bir düğün ve gelin partisi hediyeleri pazarına sahip olduğu göz önüne alındığında, özellikle birçok kişi zaten çiftler için hediyeler bulmak için web sitesini kullandığından, platformun bir kayıt özelliği sunması mantıklıdır. Amazon ve Target gibi şirketlerin bir süredir evlilik kaydı özelliklerine sahip olduğunu da belirtmekte fayda var.

Etsy, el yapımı hediyeler için yapılan aramalarda %872’lik bir artış gördüğünü belirtiyor ve bunun, insanların seri üretilen hediyelere alternatifler aradığını gösterdiğini belirtiyor. Şirket, Etsy Registry’nin tanıtımının çiftlere başka hiçbir yerde bulamayacakları benzersiz öğelerden oluşan bir istek listesi ekleme fırsatı sunduğunu söylüyor.

Etsy’de geçen hafta ilk çeyrek karı açıklandı 74.5 milyon dolar Şirket, bu dönemde 640,9 milyon dolar gelir bildirdi. Etsy’nin sonuçları Wall Street’in beklentilerini aştı. İkinci çeyreğe gelince Etsy, 590 milyon dolar ile 640 milyon dolar arasında gelir beklediğini söyledi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın