Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek: “Stadın yarısı Bursaspor öteki yarısı ise Eskişehirspor taraftarı ile dolsun”

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek: “Stadın yarısı Bursaspor öteki yarısı ise Eskişehirspor taraftarı ile dolsun”Bursasporlu taraftarların sosyal medya üstünden Eskişehirspor’un yeni formaları hakkındaki oldukca güzel dileklerde bulunduklarını belirten Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, sonrasında ise Bursasporlu yöneticilerin durumu ayrım etmeleri ile kendilerine ulaştıklarını ve bir hazırlık maçı yapmak istediklerini dile getirdi. Karşılıklı antak kalma sonucu bu ay sonu Eskişehirspor ile Bursaspor’un hazırlık maçı yapacaklarını anlatım eden Başkan Şimşek; “Bu maç, Süper Lig’de taraftar bulamayan maçlara nispet olsun diye her iki takım tribünleri dolduracak ve kent takımlarının gücünü göstereceğiz” şeklinde konuştu.

“Stadın yarısı Bursaspor diğer yarısı ise Eskişehirspor taraftarı ile dolsun”
Eskiden tribünleri yarı yarıya bulunduğunu ve koltukları doldurabilen takımların doldurduğunu aktaran Şimşek, “Bursasporlu tarafların tribünleri dolduracağını düşünüyoruz. Kale arkası ve deplasman tribünlerini onlar için açacağız. Eğer talebin çok dâhilinde ise daha çok yerimiz var. İstiyoruz ki stadın yarısı Bursaspor öteki yarısı ise Eskişehirspor taraftarı ile dolsun. Hatta yan yana bile seyredebilirler” dedi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın