Dropbox yapay zekayı, içerik oluşturucu-platform savaşlarını ve neden sahte içki konusunda iyimser olduğumuzu yüreklendiriyor

rent a car 34

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast.

mary ann Ve Alex geri döndüler ve bir kez daha uzman girişi için TechCrunch listesini kullandılar. Bu hafta, yeterince şanslıyız Kirsten Korosec podcast’e geri dön. O, TechCrunch’ın mobilite lideri, kendi podcast’ine ev sahipliği yapıyor ve en sevdiğimiz insanlardan biridir.


Bütün havalı çocuklar Equity dinleyici anketini doldurma. Senden duymak istiyoruz!


Yaz yavaşlaması henüz gerçekleşmekten çok uzak, bu yüzden çiğnememiz gereken bir sürü şey vardı. Güvertede altı elimizin olması iyi bir şeydi! İşte özet:

Uğradığı için Kirsten’a çok teşekkürler, Pazartesi sabahı seninle sohbet edeceğiz!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika şovA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!

Dropbox yapay zekayı, içerik oluşturucu-platform savaşlarını ve neden sahte içki konusunda iyimser olduğumuzu yüreklendiriyor ile Kirsten Korosec orijinal olarak yayınlandı TechCrunch


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın