Disrupt’ta Visa, Mayfield, DuploCloud ve daha fazlasıyla tanışın

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek ve – henüz bilmiyorsanız – startup dünyasının büyük çadırı. Kurucuları, yatırımcıları, CEO’ları, teknoloji uzmanlarını, bilim adamlarını, politika yapıcıları, araştırmacıları ve girişimcileri kendine çeker. İlham alacağınız, bilgi edineceğiniz, yeni ilişkiler kuracağınız ve işinizi kurmanıza yardımcı olacak araçları keşfedeceğiniz yer burasıdır.

Utanmaz, ama yararlı, fiş: biletinizi şimdi satın alın önemli tasarruflar için. Fiyatlar artar 12 Mayıs 23:59 PDT. Kim para biriktirmeyi sevmez?

TechCrunch Disrupt 2023’teki önemli ortaklar

Disrupt’ta sihir yaratmaya yardımcı olmak için başlangıç ​​dünyasının önde gelen şirketlerinden bazılarıyla ortak olduğumuz için şanslıyız. Şanslı diyoruz çünkü onlar tutkulu, tamamen ilgili ve uygulamalı. Sürekli olarak son derece alakalı içerik, eğitim uzmanlığı, kaynaklar ve etkinlikle bağlantı sağlarlar. Katılımları erken aşamadaki kurucuları yükseltir, ilgilendirir ve destekler.

Ortaklarımız ayrıca startup ekosistemindeki diğer şirketlerle bağlantı kurmak ve fırsatları keşfetmek için Disrupt’a geliyor. İttifaklar kurar, ortaklıklar kurar ve potansiyel yatırımlar ararlar ve bazen bir girişimin yeni müşterisi olurlar. Ortaklarımızla buluşmak, selamlaşmak ve ağ kurmak için zaman ayırdığınızdan emin olun.

Başlangıç ​​aşamasındaki girişiminizi bir sonraki aşamaya taşımanıza yardımcı olacak ortaklarımızdan bazılarına erken bir bakış. Önümüzdeki haftalarda çok daha fazlasını duyuracağız.

Yararlanabileceğiniz paha biçilmez başlangıç ​​içgörülerini kaçırmayın. Anlaşmacı, Helm.ai, Mayfield Ve Vize ara oturumları sırasında sahneye getirecek. Küçük grup yuvarlak masa oturumlarında diğer katılımcılarla bağlantı kurun. LatinX Başlangıç ​​İttifakıMayfield ve su samuru.

ile sergi alanında da keşfedecek çok şey bulacaksınız. Builder.ai, DuploCloud, hedera, InvestHK, platform.sh, Uzaktan Teknoloji Hizmetleri, yatta ve diğerleri en son teknolojilerini sergiliyor, şirketleriyle nasıl daha fazla etkileşim kurabileceğinizi tartışıyor ve herkesin favorisini sunuyor: yağma! Ayrıca, art arda ikinci yıl için, JetBlue Teknoloji Girişimleri Women of Tech(Crunch) resepsiyonunda kadın kurucularla bağlantı kuran ön ve merkez olacak.

Oh, ve eğer bu ödül başlangıç ​​​​iştahınızı kabartmak için yeterli değilse, buna bir göz atın. Visa finalleri yapacak Visa Everywhere Girişimi 2023 TechCrunch Disrupt’ta küresel rekabet. Sergi katındaki TechCrunch Disrupt Pavillion’da finalistlerle buluşmak ve onları selamlamak için uğrayın.

Ve son olarak, Disrupt’tayken bitmiş cihaz pilleri hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak – sadece şarj istasyonlarından birine takın Brexve gitmek için iyi olacaksın.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek ve ortaklarımız şimdiye kadarki en iyisi olmasına yardımcı olacak. unutma fiyatlar 12 Mayıs 23:59 PDT’de artar. Geçiş kartınızı şimdi satın alın ve tasarruf edin.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın