Disrupt fiyatlarının artmasına 3 gün kaldı

Üç gün, 72 saat veya 4320 dakika. Nasıl hesaplarsanız yapın, bir erken kuş geçiş hakkı kazanmanız için zaman daralıyor. TechCrunch Bozma ve 800$’a kadar tasarruf edin.

Çok daha ucuza TechCrunch Disrupt 2023’e gidin

Erken kayıt fiyatlandırması bu durumu ortadan kaldırır 12 Mayıs Cuma, 23:59 PDT. geçiş kartınızı satın alın son teslim tarihi gelmeden ve cüzdanınızda Benjamin Franklin’in sekiz adede kadar fotoğrafını saklayabilirsiniz.

Cidden, daha az para harcayabilecekken neden bekleyesiniz?

TechCrunch Disrupt 2023 her bütçeye uygundur

Expo+ Kartı: Bu üç günlük, sınırlı özellikli seçenek, derlenmiş kohortumuz ve sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki startup’lar olan Startup Battlefield 200 şirketleriyle buluşabileceğiniz, selamlaşabileceğiniz ve ağ kurabileceğiniz fuar alanına erişmenizi sağlar. En son teknolojilerine göz atın, sohbetler başlatın ve anlamlı bağlantılar kurun. Vitrin Sahnesinden canlı olarak sunumlarını dinleyin. Ortak yuvarlak masa toplantısına ve ortak ara oturumlarına katılın. Sınırlı etkinlik uygulaması özellikleri. Şimdi fiyat: 45 dolar. Tam fiyat: 195 dolar.

Genel Kabul Kartı: Teknoloji meraklıları, pazarlamacılar, diğer sektör çalışanları veya startup dünyasını keşfetmek veya bu dünyaya katılmakla ilgilenen herkes için mükemmel. Bu üç günlük seçenek, altı yeni endüstri aşaması da dahil olmak üzere her aşamada küratörlü içerik olan etkinlik uygulaması aracılığıyla bire bir ağa erişmenizi sağlar. Sergi alanını keşfedin ve tüm aralara, küçük grup yuvarlak masa toplantılarına, ağ oluşturma etkinliklerine ve partilere katılın. Oturum kayıtlarına ve transkriptlere erişim dahildir. Şimdi fiyat: 450 dolar. Tam fiyat: 1.250 dolar.

Kurucu Kartı: Yalnızca doğrulanmış erken ve geç aşama kurucular için. Genel Kabul Kartı ile aynı avantajların yanı sıra özel yatırımcı/kurucu ağ oluşturma salonumuz, VC yuvarlak masa toplantıları ve VC Ofis Saatlerimize erişim elde edersiniz. Şimdi fiyat: 350 dolar. Tam fiyat: 1.175 dolar.

Yatırımcı Kartı: Yalnızca doğrulanmış yatırımcılar için. Genel Kabul Kartı ile aynı avantajların yanı sıra özel yatırımcı/kurucu ağ oluşturma salonumuz, yalnızca yatırımcılara özel resepsiyon ve yalnızca yatırımcılara özel iş istasyonlarımıza erişim elde edersiniz. Şimdi fiyat: 450 dolar. Tam fiyat: 1.250 dolar.

Kâr Amacı Gütmeyen Geçiş: Yalnızca doğrulanmış kar amacı gütmeyen kuruluşlar, askeri ve devlet çalışanları içindir. Genel Kabul Kartı ile aynı avantajları alırsınız. Şimdi fiyat: 95 dolar. Tam fiyat: 275 dolar.

Öğrenci pasosu: Yalnızca doğrulanmış öğrenciler veya yeni mezunlar için. Genel Kabul Kartı ile aynı avantajları alırsınız. Şimdi fiyat: 95 dolar. Tam fiyat: 275 dolar.

Toptan satın al: Belirli geçiş türleri için kullanılabilir. 4 ila 9 kişilik bir grup için satın aldığınızda %15 tasarruf edin. 10 veya daha fazla kişilik bir grup için giriş kartına mı ihtiyacınız var? E-posta [email protected] yardım için.

TechCrunch Disrupt 2023’teki yenilikler: Endüstri aşamaları

Sektöre özgü programlama parçaları içeren altı yeni aşamamıza göz atın. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

TechCrunch Bozma 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek, ancak 800$’a kadar tasarruf etmek için yalnızca üç gününüz var. Geçiş kartınızı 12 Mayıs Cuma 23:59 PDT’den önce satın alın.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın