TechCrunch Disrupt’a Expo+ geçişleri şimdi satışta

Tam bir iş yapmak için zamanı ya da bütçesi olmayan herkes için harika bir haber. TechCrunch Bozma 2023 19–21 Eylül’de San Francisco’da. Tabiri caizse, yeni bir Expo+ geçişi partisi yayınladık.

Yeni nesil başlangıç ​​aşamasındaki girişimlerin teknolojilerini sergilediğini görmek ve herhangi bir sayıda fırsat için ağ kurmakla ilgilenen herkes için harika bir seçenek – örneğin, yeni bir iş, kurucu ortak veya yetenekli mühendis bulabilirsiniz. Potansiyel bir yatırım, müşteri veya hizmet sağlayıcı keşfedebilirsiniz. Ya da kendi sihrinizi yapabilir ve bambaşka bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Profesyonel Tasarruf Yapanlara İpucu: Tüm TechCrunch Disrupt geçişlerinin fiyatları artacak 12 Mayıs 23:59 PDT. Expo+ kartınızı satın alın son teslim tarihinden önce ve 150 $ tasarruf edeceksiniz.

TechCrunch Disrupt 2023 Expo+ Geçişi

Sınırlı özellikli Expo+ kartı (sahne içeriğine erişim yok), gösterinin üç günü boyunca iyidir. Tanışabileceğiniz, selamlaşabileceğiniz ve ağ kurabileceğiniz sergi katına erişebileceksiniz. Başlangıç ​​Battlefield 200 şirketler — seçkin, özenle seçilmiş erken aşamadaki startup grubumuz.

En son teknolojilerini keşfedin, kurucularıyla sohbetler başlatın ve anlamlı bağlantılar kurun. Ayrıca fuar alanında yer alan Vitrin Sahnesinden canlı olarak seslendirmelerini duyabilirsiniz. Geçiş kartınız aynı zamanda fuar alanında da olmak üzere tüm Partner Roundtable tartışmalarına ve Partner Breakout oturumlarına katılmanıza olanak tanır. Etkinlik uygulaması özellikleri sınırlıdır. Şimdi fiyat: 45 $ ve 150 $ tasarruf edin. 12 Mayıs’tan sonra: 195 dolar öde.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek ve Expo+ bileti, uygun fiyata birçok fırsat için biletiniz olacak. Hatırlamak, fiyatlar 12 Mayıs 23:59 PDT’de artar. Geçiş kartınızı şimdi satın alın ve tasarruf edin.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın