DevOps ve üretken yapay zekanın kesiştiği noktada bir pot altın mı?

W
Haftalık yeni başlayanlar ve pazarlar haber bülteni olan TechCrunch Exchange’e hoş geldiniz. Şundan ilham alıyor: günlük TechCrunch+ sütunu adını nereden alıyor. Her Cumartesi gelen kutunuza gelmesini ister misiniz? Üye olmak Burada.

Üretken AI değil sadece yaratıcı çabalar ve salon hileleri hakkında. Yatırımcılar ve Big Tech, bunun aynı zamanda kurumsal altyapıyı ve siber güvenliği de etkileyeceği konusunda iddiaya giriyor ve ağızlarının olduğu yere para koyuyorlar. — Anna

Geliştirme araçları ve üretken yapay zeka

Y Combinator Demo Günleri, yatırımcıların ilgilenebileceği trendlerin güçlü bir göstergesidir ve TechCrunch’ın onları her zaman oldukça yakından izlemesinin ana nedenlerinden biri de budur. onun içinde 2023 kış partisiüç alan öne çıktı, hızlandırıcı şunları söyledi: “açık kaynak, geliştirme araçları Ve AI

Insider, Demo Day’den sadece haftalar sonra dördü ek fon toplayarak, bu gruptaki geliştirme araçları girişimleri yatırımcılar arasında özellikle büyük ilgi gördü. bildirildi. Yapay zeka ile ilgili girişimler ise kurucular arasında çok popülerdi. kış kohortunun %34’ünü temsil ediyor.

Bu alanlara ayrı ayrı bakılabilse de, ben daha çok nasıl örtüşebilecekleri ile ilgileniyorum, bu yüzden İsrailli VC’yi aradım. Rona Segev İsrail’in kendisini geliştirme araçları için bir sıcak nokta olarak konumlandırdığı için değil, aynı zamanda portföyünün neredeyse yarısı bir şekilde yapay zeka içerdiği için ne söylemesi gerektiğini görmek için.

VC firmasının kurucu ortağı ve yönetici ortağı Segev TLV Ortaklarıüretken yapay zekanın şirketlerin altyapılarını keşfetmesi ve yönetmesi için yenilikçi yollara yol açabileceğini düşünüyor.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın