Persona ve Index Ventures, kimlikten ve iyi bir anlaşmayı belirlemekten bahsediyor

Kimlik yönetimi eskiden, evden çıktığınızda ehliyetinizin olduğundan emin olmak anlamına geliyordu, ancak bu günlerde bu o kadar kolay değil: Temel olarak kimlik, dijital dünyayla ilişki kurma şeklimizin temelini oluşturuyor ve kimlik hizmetleri birçok biçimde olabilir (ve ne yazık ki, suistimaller). Alanın ilk hareket edenlerinden biri olan Persona’nın kurucu ortağı ve CEO’su Rick Song ile şirketinin kimlik yönetimini nasıl bir fırsat olarak tanımladığı hakkında bir TechCrunch Live etkinliğine ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyorum.

Bu TechCrunch Live etkinliği şu tarihte gerçekleşir: 10 Mayıs 2023 Çarşamba, 12:00 PDT. Buradan kaydolun İzleyicilerin soru sorabileceği ve diğer katılımcılarla iletişim kurabileceği Hopin erişimi için.

Etkinlikte Rick ile birlikte Index Venture’dan Mark Goldberg de konuşacak. Mark, B Serisi bağış toplama sırasında Persona’yı tespit etmek ve desteklemek için ileri görüşlü bir hareket yaptı ve 50 milyon dolarlık C Serisi için şirketi tekrar destekledi.

Rick Song, Persona’yı 2015 yılında Charles Yeh ile birlikte kurdu ve PitchBook’a göre şirketin değeri, 2021’de Persona’s Series C itibariyle 1,5 milyar dolar. Kuruluşundan bu yana şirketin hedefi aynı kaldı: kullanıcılara bir doğrulama sistemi sağlamak kimliği hırsızlık ve dolandırıcılıktan koruyun ve güvenceye alın. Şirket, gelirlerinin 10 kat, kullanıcıların ise 5 kat arttığını gördükten sonra 2021’de B Serisini yükseltti. 2022’nin sonlarında Persona, bir risk değerlendirme motoru, bir kimlik iş akışı aracı, bağlantı analizi ve dolandırıcılık tespitine yönelik bir grafik veritabanı ve harici geliştiriciler için bir pazar yeri dahil olmak üzere alakart araçların piyasaya sürülmesiyle kimlik doğrulamanın ötesine geçen yeni hizmetler sundu. iş araçlarını Persona’nın kimlik araçlarına bağlamaya yardımcı olmak için.

Umarım buna katılabilirsin TechCrunch Canlı etkinlik. Rick ve Mark, şirketlerin kullanıcıları nasıl daha iyi koruyabilecekleri ve bu tür hizmetleri oluşturan kurucuların rakipleri arasında nasıl öne çıkabileceği konusunda eyleme geçirilebilir içgörüler sağlamaya hazır.

BURADAN ÜCRETSİZ KAYDOLUN

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın