Crikey! Disrupt geçişlerinde 800$ tasarruf etmek için sadece 48 saat kaldı

Early-bird saati hızlı yavaşlamaya devam ediyor ve şimdi 800 $’a kadar tasarruf etmek için sadece 48 saatiniz kaldı. Kararlı bir eylemde bulunma zamanı ve TechCrunch Disrupt için geçiş kartınızı satın alın 15 Mayıs Cuma 23:59 PDT’ye kadar. Fazladan bir parça çedar ile ne yapardın?

Biletinizi güvence altına aldığınızda rahatlayabilir ve Eylül ayını dört gözle bekleyebilirsiniz. Küresel başlangıç ​​topluluğunun en iyi ve en parlak 10.000’den fazlasına katılacaksınız. TC Kesintisiteknolojinin bugününü ve geleceğini tek bir büyük çatı altında barındıran ilk teknoloji girişimi konferansı.

TechCrunch Disrupt 2023 geçişlerinde nasıl 800$ tasarruf edilir

sunuyoruz çok indirimli geçişler her rol ve bütçe için. 12 Mayıs Cuma 23:59 PDT’ye kadar Genel Kabul, Kurucu veya Yatırımcı kartı satın alın ve 800$’a kadar tasarruf edin. Öğrenciler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar — 95 $’a giriş kartını alın! Ve Expo+ geçiş kartları sadece 45$’dır.

Disrupt’ta sekiz aşamada ikonik teknoloji liderlerinden, en iyi kuruculardan, CEO’lardan, VC’lerden ve anlayışlı endüstri uzmanlarından haber alacaksınız. Evet, sekiz. Bu yıl altı yeni endüstri aşaması ekledik. Kontrol etmek için aşağıdaki linklere tıklayın!

Sergi katını atlamayın. Seçilmiş 200 girişim bulacaksınız – diğer bir deyişle, Başlangıç ​​Battlefield 200 — birinci sınıf teknolojilerin etkileyici bir dizisini sergiliyor. Onlardan biri olmak ister misin? acele et ve buraya başvur 15 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar.

TechCrunch Disrupt 2023’te bağlanın ve ağ kurun

Disrupt’ta şansın gücünü ve spontan bağlantı fırsatlarını asla hafife almayın.

  • Önemli bir bağlantı ve planlama aracı olan etkinlik uygulamasına dokunun.
  • Yepyeni yatırımcıdan kurucuya ağ oluşturma alanımız olan Deal Flow Café’ye gidin.
  • San Francisco’daki zamanınızı, şehrin her yerindeki Kargaşa haftasında gerçekleşen Mesai Sonrası Etkinlikleri ile zenginleştirin.
  • Fuardaki ilgi çekici atölye çalışmaları, tartışmalar, buluşmalar ve Soru-Cevap oturumlarında benzer fikirlere sahip girişimcilerle tanışın.
  • TC+ abonelerinin yazarlarımız ve diğer özel konuklarımızla ağ kurup sohbet edebildiği TechCrunch+ Lounge’da yeniden şarj olun ve yeniden bağlanın.

TechCrunch Bozma 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. 800$’a kadar tasarruf edebilirsiniz, ancak işinizi halletmek için sadece 48 saatiniz kaldı. bu son tarih 12 Mayıs Cuma 23:59 PDT. Ona atla ve bugün Disrupt kartınızı satın alın!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın