Cloudnotary değişmez veritabanını buluta taşıyor

rent a car 34

noter‘ın odak noktası yazılım tedarik zinciri güvenliği ve Kubernetes dağıtımlarını izlemeancak bu hizmetlerin merkezinde şirketin popüler açık kaynağı var immudb değişmez veritabanı Bu noktada, popüler açık kaynak projelerini ticarileştirmeye yönelik oyun kitabı da oldukça değişmez görünüyor, bu nedenle Codenotary’nin bugün duyurması şaşırtıcı olmayabilir. immudb Kasasıkurcalamaya dayanıklı bir veritabanı bulut hizmeti.

Codenotary’nin CTO’su ve kurucu ortağı Dennis Zimmer, “Immudb Vault, kriptografik bütünlük doğrulaması ile işletmelerin verileri güvenli bir şekilde depolama, paylaşma ve bunlara erişme şeklini dönüştürme potansiyeline sahiptir” dedi. “immudb Vault’tan önce, işletmeler bazen karşı taraflarla veri paylaşmak için defter teknolojileri ve blok zincirleri kullanmaya başvurdu, bu da yavaş performans, karmaşıklık, yüksek maliyet ve düzenleyici baş ağrılarına neden oldu.”

Immudb, verilerin yalnızca eklenebilmesini sağlamak için çeşitli kriptografik teknikler kullanır ve asla değiştirilmedi veya silinmedi. Bu, günlüklerin doğru ve değiştirilmemiş olmasının garanti edilmesini sağlar ve bunların tümü, blok zinciri teknolojisi kullanma ek yükü ve bununla birlikte gelen baş ağrıları ve yavaş performans olmadan gerçekleşir. Şirket, immudb’nin saniyede milyonlarca işlemi gerçekleştirebileceğini vaat ediyor.

Geliştiriciler, immudb Vault’a bir REST API aracılığıyla erişebilirler ve şimdi immudb 1.5’in bugünkü sürümüyle (Vault’un lansmanı budur) ekip, performansı önemli ölçüde iyileştirdi ve JSON alımı ve yeni veri türleri için destek ekledi.

Apps Kasası, 10.000’e kadar saklanan belge veya 250 megabayta kadar (hangisi önce gelirse) için ücretsiz olarak kullanılabilir ve ücretli planlar ayda 69 dolardan başlar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın