ClassDojo ve SignalFire’ın edtech’in fırsatını TechCrunch Live’da ön plana çıkardığını duyun

Sam Chaudhary acele etmiyor. Öğrenci sınıflarına odaklanan bir edtech tüketici uygulaması olan ClassDojo’nun kurucusu, resmi bir gelir modeli sunmadan önce şirketi kurmak için sekiz yıl harcadı. Tüm bunlar olurken, seçkin Silikon Vadisi yatırımcılarından on milyonlarca risk sermayesi topladık ve büyük bir misyona odaklandık: Ailelerin, bir çocuğun eğitimini düşündüklerinde başvurabilecekleri marka haline gelmek.

Bugün, ClassDojo 200 milyon $’ın üzerinde risk sermayesi topladı ve gözünü bir sonraki hedefine dikti: yıllık tekrar eden gelirde 100 milyon $’a ulaşmak ve 100 milyondan fazla aileye ulaşmak. bu bölümde TechCrunch Canlı gerçekleşiyor 26 Nisan, 12:00 PDT, Chaudhary’nin edtech’te uzun oyunu nasıl oynadığını ve her şeye yeniden başlasaydı neyi farklı yapacağını inceleyeceğiz. Pandemi sonrası bir ortamda sektördeki fırsatlardan ve yatırımcıların sabrını nasıl kazandığından bahsedeceğiz. Chaudhary, SignalFire’ın kurucusu ve CEO’su olan yatırımcısı Chris Farmer ile girişimcilik yolculuğu hakkında konuşacak.

Buradan Ücretsiz Kayıt Olun

Farmer, yakın zamanda dört yeni fonla 900 milyon dolar toplayan tohum aşamasındaki bir girişim şirketi olan SignalFire’ı yönetiyor. SignalFire’ı “kapalı bir döngü olan gerçek bir makine öğrenimi sistemine sahip tek girişim şirketi” olarak tanımlıyor. SignalFire’dan önce Farmer, General Catalyst’in tohum programını yöneterek Coinbase, Discord ve Stripe’ta arazi anlaşmalarına yardımcı oldu. Para kazanmak için acele etmeyen şirketlere yatırım yapmaktan, pazar rekabetinden ve yeni nesil girişimcilerden bahsedecek.

TechCrunch Live ücretsizdir. Gelmek bize katılın sanal olarak bugün saat 12:00’de ve sorularınızı doğrudan sohbete ekleyin! Buradan kaydolun. Başlangıç ​​var mı? katılmanızı çok isteriz Saha Alıştırması, programın konuklarına satış konuşması yapmak ve 4 dakika geri bildirim almak için 2 dakikanız olacak. Bu eğlenceli ve yararlı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın