Claire Moses Ekspres Ekibine Katılıyor

Claire Moses’ın 1 Haziran’dan itibaren Londra’daki Ekspres ekibimize muhabir olarak katılacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Claire, Erin o haber odasında hızla 24 saatlik çalışmamızın önemli bir parçası haline gelen güçlü bir ekip kurduğundan beri radarımızda. son dakika haberi operasyonu BuzzFeed News’in, Haber masasının ve son olarak The Morning bülteninin emektarlarından biri olan Claire, hem son dakika haber becerilerini hem de okuyucular arasında popüler olan sıra dışı özellikleri fark etme yeteneğini gösterdi.

hakkında yazmıştır İngiltere’nin yerel gazetelerinin mücadeleleriaçıkladı Brexitçoklu kaplı #Ben de skandallarsalgın ve Ukrayna’daki savaş hakkında canlı brifinglere katkıda bulundu ve büyük peynir soygunu. Okurlarını bu yazıyla büyüledi. Naziler tarafından çalınan bir saatin hikayesi yaratıcısının torunlarına giden yolu bulan ve bir başkası hakkında yüzyıllarca su altında hayatta kalan bir elbise bir gemi kazasından sonra. Ayrıca mors ritmine de hakim oldu Freya’nın hikayesiyle, kimdi kendi iyiliği için çok popüler. Hollandaca akıcılığı ve Avrupa bilgisi, uluslararası habercilik için bir değer olmuştur ve özellikle Hollanda’dan düzenli olarak haberler çıkarmıştır: İngiliz seks turistlerinin cesaretini kırmakHollanda başbakanının köle ticareti için özürve bir ünlü prenses üniversiteye gidiyor.

Claire, “Londra ofisindeki birçok kişinin sürekli bundan bahsetmemden zaten bildiği gibi: Ben Hollandalıyım – Amsterdam’da büyüdüm,” diyor Claire. “Fakat üniversiteyi bitirdiğim (transfer öğrenciydim) ve ardından yüksek lisans için New York’a geldiğim Waltham, Mass.’ın buzlu yollarına gittiğimde 2006’dan beri orada tam zamanlı yaşamadım. Hala Amsterdam’ı ziyaret etmeyi ve oradan hikayeler aktarmayı seviyorum.

Columbia’da yüksek lisansını aldıktan sonra, Claire yaklaşık dört yıl boyunca Hoboken, NJ’deki yerel haber sitesi Patch’te editör olarak çalıştı ve Belediye Meclisini, davaları ve diğer yerel haberleri haberleştirerek haber yapma ve son dakika haberlerine olan sevgisini pekiştirdi. Sonunda, The Times’a bir web yapımcısı ve Haber masasında editör olarak katılmadan önce BuzzFeed News için çalıştığı Londra’ya gitti. 2020’de The Morning bülteninde yazar oldu ve meşgul okuyucular için her gün haberleri sentezledi (bir örnek: o ve David Leonhardt hikayesini anlattı. Evan Gershkoviçeski bir Times meslektaşı ve Wall Street Journal muhabiri şu anda Rusya’da hapiste).

Lütfen Claire’i tebrik edin ve takıma hoş geldiniz.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın