Citymapper, premium özellikler için ödeme duvarını düşürür, ancak reklamları kaldırmak için aylık aboneliği korur

Şehir haritası dır-dir indirme premium özellikleri etrafında ödeme duvarı ve yalnızca reklamları kaldırmak için yeni bir abonelik planı sunuyor.

Taşınma iki aydan kısa bir süre sonra gelir popüler toplu taşıma ve seyahat planlama uygulaması mobilite teknolojisi şirketi Via tarafından satın alındı.

Şehir sakinlerine gerçek zamanlı ulaşım ve rota bilgileri sunan Londra merkezli Citymapper yüzlerce şehirde Avrupa, Asya ve Amerika’da yıllar boyunca para kazanmanın çeşitli yollarıyla uğraştı. ücretli otobüs servisiA çoklu ulaşım taşıma abonelikleriVe bir kurumsal teklif. Daha sonra Eylül ayında şirket başlattı Uygulamadan reklamları kaldıran ve kilitli ekran navigasyonu, yalnızca otobüs rotaları ve adım adım sesli navigasyon dahil olmak üzere bir dizi premium özellik sunan abonelik tabanlı yeni bir hizmet.

Ayda 2,99 sterlin ya da yılda 19,99 sterline mal olan Citymapper Club, hizmetin adıyla anılırsa, işi kurtarmak için yeterli değildi, çünkü Via altı ay sonra, geniş çapta bir yangın satışı olarak kabul edilen bir olayla şirketi satın almak için baskın yaptı. hiçbir satın alma fiyatı teyit edilmedi).

Citymapper: Reklamları kaldır

Citymapper: Premium özellikler artık ücretsiz Resim Kredileri: TechCrunch / Ekran Görüntüsü

Bundan sonra, önceki tüm premium özellikler herkes için ücretsiz olacak ve reklamları kaldırmak isteyenler için aylık 1,49 sterlinlik yeni bir yarı fiyatına sahip olacak.

Premium özellikler artık Android ve iOS’ta en son Citymapper uygulama güncellemesi aracılığıyla tüm kullanıcılara sunuluyor ve Citymapper’ın faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde geçerli olacak.

Ancak bazı özellikler şimdilik belirli bir platformla sınırlıdır; örneğin, kilit ekranı navigasyonu yalnızca iOS’ta kullanılabilirken, ayrılmak için en iyi zamanı gösterir çünkü hedefiniz Android ile sınırlıdır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın