ChatGPT önümüzdeki hafta Android’e gelecek, ancak bugün kaydolabilirsiniz

iki ay sonra iOS için başlatılıyorChatGPT almak isteyen Android kullanıcıları için “ön sipariş” verilebilir. her yerde bulunan sohbet robotu giderken. Eğer herhangi bir yerde iPhone versiyonu kadar popülerse, önümüzdeki birkaç hafta içinde bazı büyük rakamlar görmeyi bekleyin.

Elbette herhangi bir mobil kullanıcı, ChatGPT’ye veya diğer OpenAI araçlarına web arabirimi aracılığıyla erişebilir, ancak özel bir uygulamanın üstün deneyimi, hafifçe söylemek gerekirse, son derece ikna edici olduğunu kanıtladı. iPhone kullanıcıları ilk hafta yarım milyon kez indirerek herkesi etkiledi İplikler gelene ve onu sudan çıkarana kadar.

Android’de ChatGPT uygulaması işlevsellik açısından iOS ile aşağı yukarı aynı görünüyor, yani web tabanlı sürümün özelliklerinin tümü olmasa da çoğunu alıyor. Görüşmelerinizi ve tercihlerinizi cihazlar arasında da senkronize edebilmeniz gerekir; bu nedenle, evde iPhone ve işte Android kullanıyorsanız endişelenmeyin.

rent a car 34

Tabii ki tamamen aynı olmayacak çünkü iki mobil işletim sistemi birçok yönden farklılık gösteriyor. Örneğin, Siri ve Kestirmelerin Haziran ayındaki eklemeleri iOS’taki uygulamaya geçiş açıkça olmayacak, ancak Android kullanıcılarının benzer bir şey alması muhtemel.

Twitter’da OpenAI, Android uygulamasının muhtemelen ilk olarak ABD’de “önümüzdeki hafta kullanıcılara sunulacağını” söyledi. Diğer ülkeler için herhangi bir plandan bahsedilmedi, ancak muhtemelen birkaç hafta veya ay sonra gelecekler. içindeydi bir düzine daha ülkeler bir hafta orijinal sürümünden sonra.

Uygulama yayına girdiğinde haberdar olmak için kayıt olabilirsiniz. Play Store’da “ön kayıt” düğmesine basmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın