ChatGPT, LLM’lerin iBeer’i mi?

rent a car 34

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlik, manşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast. Bu, tek bir konuya odaklandığımız ve derinlere indiğimiz Çarşamba şovumuz.

Bu hafta podcast’te çok özel bir konuğumuz vardı: Matthew Lynley. Uzun süredir dinleyiciler, Lynley’in aslında Equity’nin kurucu sunucularından biri ve önyükleme yapmak için eski bir TechCruncher olduğunu hatırlayacaktır. O günlerden beri, Lynley gitti ve şubelere ayrılmadan önce birkaç konser verdi ve Supervised adlı yapay zeka odaklı kendi yayınını başlatıyor.

Olarak Supervised’in ilk gün abonesive AI konularıyla ilgili girdi almak için her zaman Lynley’e mesaj atan biri, onu gösteriye geri getirmeye ve ona hep birlikte öğrenebileceğimiz bir biçimde sorular sormaya karar verdim. İşte içine girdiğimiz şey:

  • Transformers’tan GPT4’e: Sinir ağlarında dikkatin nasıl bu kadar kritik hale geldiği ve dönüştürücülerin modern yapay zeka hizmetlerine giden yolu nasıl belirlediği.
  • AI alanındaki son kazanımlar ve bunun “LLM yığını” için anlamı: Databricks’in MosaicML’i satın alması ve Snowflake’in zaten kendi çek defteriyle meşgul olmasıyla, pek çok kişi tam bir LLM veri fantezisi oluşturmak için çalışıyor. Bunun ne anlama geldiğini konuştuk.
  • Başlangıçların mevcut AI yarışında nerede oturduğu: Ana dalları düşünmek harika olsa da, başlangıç ​​açısının ne olduğunu da bilmemiz gerekiyor. Cevap? Söylemek için biraz erken, ancak net olan şey, yeni başlayanların sektörde bazı büyük dalgalanmalar yaşadıkları ve pastadan bir parça kapmak için can attıkları.

Woot, ve bizimle takıldığın için herkese teşekkürler. Hisse, haftalık haber toplamamız için Cuma günü geri döndü!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!

ChatGPT, LLM’lerin iBeer’i mi? ile Alex Wilhelm orijinal olarak yayınlandı TechCrunch


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın