Bugün üretken yapay zekada neler inşa ediliyor?

rent a car 34

Eğer bakarsan Finansal manşetlerin ötesinde, bugünün yapay zeka girişimleri ne inşa ediyor?

Yapay zeka patlamasıyla ilgili haberler yoğundu ve esasen birkaç kategoriyi kapsıyordu: Finans, büyük teknoloji, endişe ve yutturmaca ve başlangıç ​​faaliyeti. Mali taraf basit: Yatırımcılar, yapay zeka destekli yeni ürünler geliştiren veya bunları mevcut ürünlere yerleştiren şirketlere sermaye yatırmak için çalışıyor.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Büyük teknoloji koleksiyonunu anlamak da kolaydır: Google ve Microsoft yarışıyor sahip olmak bulut katmanı büyük AI teknolojisinin altında Ve üretken yapay zeka hizmetleri oluşturma içine mevcut verimlilik ve arama ürünleri. Meta, Amazon Ve Baidu onlar da meşgul. Liste devam ediyor.

yutturmaca bulmak zor değilne de kader perspektifi. Gerçek muhtemelen ikisinin arasında bir yerde olacaktır. Etrafımızda her zaman yapay zeka destekli araçlara ve hizmetlere alışacağımızdan şüpheleniyorum ve kullanım durumlarından bazıları olumlu olurken diğerleri olumsuz çıkacak.

Ancak bu konuşmalar genellikle neyin inşa edildiğini gerçekten tartışmaz. Bu sabah, insanların ne yaratmak için çalıştıklarına dair birkaç not sağlamak için son üretken yapay zeka kapsamımıza geri döneceğim. Konuya, biraz endişeyle yumuşatılmış teknoloji yanlısı, ilerleme yanlısı ve kapitalizm yanlısı bir bakış açısına sahip bir genelci olarak yaklaşıyorum. Bana yıldız işaretli bir iyimser deyin.

Haklısın? Hadi çalışalım.

Paranın ötesine bakmak

Birlikte, Bağlamsal Yapay Zeka, Instabase, Adept ve Cohere’e bakacağız.

Birlikte

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın