Bu Boston Dynamics promosyon LEGO kitlerine göz atın

Ben kimsenin “havalı adam” sayabileceği biri değilim. Yıllar boyunca pek çok şey tanıdım – video oyunu ve çizgi roman şovları özellikle sıcak bir yatak. İnsanlar fazladan tişörtler, stres çarkları ve ellerine geçen her şey için yalvarıyorlar. Onları kongre merkezlerinin koridorlarında, promosyon ürünleriyle dolu bez çantalarda dolaşırken görürsünüz.

Görsel Kaynakları: Brian Isıtıcı

Anladım. Ben de bedava şeyleri severim. Bununla birlikte, kural olarak, eğer sonunda ucuz bir promosyon ürünü alırsam, onu çoğu zaman dağıtırım. Collyer Brothers ve New York’ta tek yatak odalı bir evde yaşıyorum. Gri Bahçeler büyük tezgah Ancak bu, şu anda benim tek istisnam. Şu anda küçük bir robot stres topları koleksiyonum var (yukarıda). Üçte mütevazi bir koleksiyon – Amazon, Hai ve Locus – ama büyük bir endüstriyel robotun küçük, renkli bir yorumuyla ilgili kalbimi ısıtan bir şey var.

Ancak robot havası devam ederken, bugün öğle yemeğinde bir araya getirdiğim bu iki Lego setini yenmek zor. Birinin çok pahalı bir robot almasını sağlamanın daha iyi bir yolu varsa (örneğin Spot, harika bir 75.000 $), onu görmedim. Boston Dynamics bunları Spot (46 parça) ve Stretch (44 parça) tanıtımına yardımcı olmak için kullanıyor, ancak şu anda endüstriyel bir robot pazarında değilseniz bir set almak için iyi şanslar (olabilirim, ancak yine de küçük apartman dairesi) ).

Diğer herkes için, kontrol etmek için LEGO sitesinde resmi olmayan Boston Dynamics’ten ilham alan birkaç proje var. Spot’un bu 1:4 ölçekli motorlu versiyonu dahil.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın