Üç ek Times bursiyeri ve Dow Jones Haber Fonu Editör Stajyerlerimizle tanışın

2023-24 Times Fellowship sınıfına üç ilaveyi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: J. Edward Moreno, Aaron Boxerman ve Claire Fahy.

En son Bloomberg Law’da muhabir olan Edward, Carr İş Dünyası Fellow’umuz olacak. Kudüs’te gazeteci olarak çalışmış olan Aaron, Londra’daki Uluslararası dostumuz olacak. Şu anda The Times’da Ekspres masasında haber asistanı olan Claire, Metro masasında bir arkadaş olarak programa katılacak.

Bunu paylaşmaktan da mutluluk duyuyoruz Neelam Bohra bir yıl boyunca The Texas Tribune’e dahil olarak engellilik konularına odaklanan bir muhabir olarak görevine devam edecek. Yerleştirme, eyalet düzeyinde ve yerel düzeyde konuları incelemesine olanak tanır. Hayırsever olarak desteklenen burs, Arizona Eyalet Üniversitesi’ndeki Walter Cronkite Gazetecilik Okulu’ndaki Ulusal Engellilik ve Gazetecilik ve Kitle İletişim Merkezi ile ortaktır. Yerleştirme, 2023-24 için The Times’ta bir engelli bursiyerinin yerine gerçekleştirilecek. Sonbaharda bir sonraki engelli adam için işe alım yapacağız.

Yeni arkadaşlık sınıfı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Önümüzdeki aydan itibaren, bu gelecek vaat eden gazeteciler, The Times’ın sektörün yeni neslini geliştirme taahhüdünün önemli bir parçasını oluşturan bir programda birlikte çalışarak ve öğrenerek tam bir yıl geçirecekler.

Dört üniversite öğrencisi de bu yaz 10 haftalığına Dow Jones Haber Fonu editör stajyeri olarak haber odasına katılacak. Dori Gray ve Sophie Young, Esnek Kurgu masasında çalışacak. Colin Crawford ve Joy Diamond, Baskı Merkezimizde düzenleme yapacak.

Dorian “Dori” Gray, Ohio Üniversitesi’nden 2023 mezunudur. Orada, Thread Magazine’in yönetici editörü ve hem The Post hem de Southeast Ohio Magazine için yazar olarak görev yaptı. O bir kedi annesi, hevesli bir okuyucu ve moda tutkunu. Adının “Dior”un bir anagramı olmasına bayılıyor.

Sophie Young, Aralık ayında Kent State Üniversitesi’nden mezun olmayı planlıyor. The Burr dergisinin baş editörüdür. Ayrıca KentWired için haber yaptı ve The Dayton Daily News için staj yaptı. Sophie, üniversite yönetiminin haberleriyle 2022’de Albert Fitzpatrick Raporlamada Mükemmellik Ödülü’nü kazandı. Yürüyüş yapmaktan, yeni yiyecekler denemekten ve konserlere gitmekten hoşlanıyor.

Colin Crawford’un 2025’te Northwestern Üniversitesi’nden mezun olması bekleniyor. Orada The Daily Northwestern’de editör olarak çalışıyor. Çalışmaları The Poynter Institute tarafından yayınlandı ve Medill School of Journalism, Media and Marketing Communications Açık Eğitim Kaynağına katkıda bulundu. Colin, Guyana yemeği yemeyi ve plak koleksiyonunu dinlemeyi çok seviyor.

Joy Diamond, The Daily Californian’da çalıştığı Berkeley’deki California Üniversitesi’nde yükselen bir gençtir. The San Francisco Chronicle’da Yeni Nesil Eleştirmenler ve sanat stajyeriydi. Yazıları The Alameda Sun ve Alameda Magazine’de de yer aldı. Joy dikiş dikmeyi, müzik çalmayı ve bir fincan sıcak matcha eşliğinde şakalaşmayı sever.

Lütfen gemiye hoş geldiniz.

—Ted, Carla ve Monica

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın