Bir hafta süren Anma Günü indirimimizde bire iki Disrupt geçiş hakkı kazanın

Burada Amerika’da, yazın resmi olmayan başlangıcını başlatmak üzereyiz ve hiçbir şey bizi aile, arkadaşlar ve yemekle dolu üç günlük bir hafta sonundan daha hızlı bir şekilde şenlik havasına sokamaz. Olağanüstü bir anlaşma olmadığı sürece. Bunun gibi.

TechCrunch, Disrupt 2023 geçişlerinde bire bir satış

Bir hafta süren Anma Günü ikiye bir satışımıza hoş geldiniz! Bugünden itibaren TechCrunch Disrupt için bir Genel, Kurucu veya Yatırımcı geçişi satın alabilir ve ikincisini alabilirsiniz. ücretsiz. Rahatlamak üzere olduğunuzu biliyoruz, ancak bunu kaçırmayın. Yaz öncesi tatil indirim gelecek 30 Mayıs Salı 23:59 PDT’de sona eriyor.

Disrupt kartınızı satın alın son teslim tarihinden önce ve bir fiyatına iki tane alın (yalnızca belirli geçişlerde). Tatlı yaz tasarruflarından bahsedin!

ps, gazi olan veya şu anda orduda aktif olan bir girişim kurucusu musunuz? Normal ücretten %75 indirimli bir TC Include kurucu kartı ayırtın.

TechCrunch Disrupt 2023’te altı yeni aşama

TechCrunch Disrupt her zaman yeni başlayanların büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan temel bilgileri, araçları ve bağlantıları sunar. Bu hareketli bir hedef ve Disrupt’ı teknolojiyle birlikte yenilememizi ve yeniden tasarlamamızı gerektiriyor. Bu yıl, birleştiriyoruz altı çığır açan sektöre odaklanan altı yeni aşama.

Bu aşamalar, TechCrunch personeli tarafından seçilen ve küratörlüğünü yapılan, salon benzeri bir ortamda sektörün en önemli oyuncularıyla yapılan sohbetleri içerecek. Konuyla ilgili derin uzmanlığa sahip insanlardan bahsediyoruz. en önemli konular bugünün kurucuları için

Dizilişleri oluşturuyoruz ve önümüzdeki haftalarda çok daha fazla oturumu duyuracağız. Ancak sizi bekleyenlere çok erken bir göz atalım:

AI Aşaması: Yapay zekanın hızla genişleyen yeteneklerini ve potansiyelini keşfedin; derin teknolojinin arkasındaki bilimi, sağladığı ürünleri ve onunla birlikte gelen etik, sosyal ve yasal zorlukları araştırın. Oturumlar şunları içerir: DeepMind ve Kıyaslama.

Fintech Sahnesi: DeFi, meydan okuyan bankalar, blok zincir, NFT’ler ve web3 genelinde para alışverişlerinin evrimini inceleyin. Oturumlar şunları içerir: Plaid, Andreessen Horowitz ve Starling Bank.

Donanım Aşaması: İşte ve evde işlerimizi daha akıllı, daha hızlı ve daha verimli bir şekilde halletmemize yardımcı olan makinelerin arkasındaki mekaniği ve kodu keşfedin. Oturumlar şunları içerir: Alfabe ve Sihirli Sıçrama.

Güvenlik Aşaması: Hassas bilgileri korumanın ve işinizin ve hayatınızın ayrıntılarını açığa çıkarmaya niyetli bilgisayar korsanlarını engellemenin anahtarlarını edinin. Oturumlar şunları içerir: Google ve Citizen Lab.

Sürdürülebilirlik Aşaması: Çevremizle ilişki kurma şeklimizi değiştiren, toplumu etkileyen ve bir yerden bir yere nasıl hareket ettiğimizi değiştiren yeni teknolojileri keşfedin. Oturumlar şunları içerir: Çığır Açan Energy Ventures, S2G ve Atlanta Şehri.

SaaS Aşaması: İçgörüleri ortaya çıkaran, üretkenliği güçlendiren ve kuruluşunuz içinde yaratıcılığın ve verimliliğin yeşermesine izin veren bir hizmet olarak yazılım araçlarını keşfedin. Oturumlar şunları içerir: GitHub ve Cloudflare.

Tabii ki, çok daha fazlası var – fuar alanını keşfedin ve Başlangıç ​​Battlefield 200 şirketler, yuvarlak masa tartışmalarını ve ara oturumlarını özümseyin, vurun İnşaatçılar Aşaması Bir startup kurmanın temel detayları için bir araya gelin ve heyecan verici Startup Battlefield saha yarışmasını bir dakika bile kaçırmayın. Şovda gittiğiniz her yerde ağ büyünüzü çalıştırın: etkinlik uygulaması, mesai sonrası etkinlikleri, TechCrunch+ salonu ve daha fazlası.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve önümüzdeki hafta için bir fiyatına iki Disrupt geçiş hakkı kazanabilirsiniz. Unutma, indirim gelecek 30 Mayıs Salı 23:59 PDT’de sona eriyor. geçiş kartınızı satın alın son teslim tarihinden önce, rahatlatıcı uzun bir hafta sonunun tadını çıkarın ve ardından işinizi yeni zirvelere taşımak için tasarlanmış fırsatlarla dolu üç güne hazırlanın. Satış yalnızca Genel, Yatırımcı ve Kurucu geçişleri için geçerlidir.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın