Apple yeni işletim sistemini başlatırken Kaliforniya’nın her yerindeki şarap züppeleri Cab Sav’larına ağlıyor

rent a car 34

Apple, Apple’ın Silikon Vadisi’ndeki evinin hemen kuzeyindeki ünlü şarap bölgesi Sonoma’dan sonra Sonoma adını verdiği yeni Mac OS işletim sistemini piyasaya sürdü.

“İş bu sürüme isim vermeye gelince, bir kez daha Apple’ın efsanevi crack ürün pazarlama ekibine döndük. Talimatlar basit ve açıktı: Çok uzaklara seyahat edin. Apple’ın Yazılım Mühendisliğinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Craig Federighi şunları söyledi: “Yeniden yapılandırabildiğimiz kadarıyla, bu arama bir minibüse yığılmaktan, Haritalar’a en müthiş bağ kelimesini girmekten ve doğrudan Beelining’den ibaretti. dünyanın en ünlü şarap bölgelerinden birine”

Bu, sizinki de dahil olmak üzere bazı şarap seven hayranları kızdıracak. Bak, Sonoma’da yanlış bir şey yok, ama eğer bir işletim sistemine adını vereceksen dünyanın en iyi üzüm bağları… Bunun nesi var, Apple? Bak, anlıyorum, Napa, Apple genel merkezinden arabayla 10 mil daha uzakta ve ilk 80 millik sürüşten sonra, susamışsın ve üzümlere atılmaya hazırsın.

Bu gönderi size hafif bir öfke ve mütevazı bir kahvaltı şarapları yelpazesi ile getirildi.

Oh, ve merak etme, bizde var macOS 14 Sonoma sürümünün gerçek kapsamı daCalifornia, Cupertino’da, Sonoma şarap bölgesine 136 millik kısa bir sürüş mesafesinde bulunan Brian’dan.

TechCrunch'ta WWDC 2023 hakkında daha fazlasını okuyun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın