Apple Podcasts, yükseltilmiş arama işlevine kavuşuyor

rent a car 34

Elma ilan edildi Salı günü, kullanıcıların “Ruh Sağlığı”, “İlişkiler”, “Kişisel Gelişim”, “Kişisel Günlükler” gibi farklı konularda yeni programlar keşfetmesini kolaylaştırmak için dokuz alt kategoriyi başlatarak Podcast uygulamasının arama sekmesini güncelledi. “Girişimcilik”, “Belgesel”, “Kitaplar”, “Ebeveynlik” ve “Dil Öğrenimi.”

Yeni alt kategoriler bugün iPhone, iPad, Mac ve Apple TV cihazlarında kullanıma sunuldu. “Komedi”, “Gerçek Suç”, “Spor” ve “Toplum ve Kültür” gibi 19 ana kategoriye katılıyorlar. Ayrıca Apple, güncellemenin bir parçası olarak tüm kategorilerin yeni çizimlere ve önerilere sahip olduğunu kaydetti.

Ek olarak, dokuz alt kategoride en iyi şovları ve bölümleri gösteren ayrı grafikler bulunur.

Ayrıca bugün yapılan duyuruda Apple, ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya’daki kullanıcıların İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca dahil olmak üzere dile dayalı podcast’leri daha kolay bulmasını sağlayan “Dile Göre Podcast’ler” adlı yeni bir bölümü tanıttı. Çince ve Korece. Şirket, belirli pazarlarda “İngilizce Podcast’ler” özelliğini kullanıma sunuyor.

Apple Podcasts, sonbaharda iOS 17 kullanıma sunulduğunda bir dizi yeni özellik alacak. Şirket ilan edildi Bu ayın başlarında, Şu An Çalınan arayüzünü, Sırayı, arama filtrelerini ve daha fazlasını güncelleyeceğini duyurdu. Apple ayrıca, kullanıcıların App Store’dan bir abonelik bağlayın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın