Ampersand, SaaS şirketlerinin müşteriye dönük entegrasyonlarını oluşturmasına yardımcı oluyor ve 4,7 milyon ABD doları artırıyor

işaretiSaaS şirketlerinin ürünlerine kullanıcılara yönelik entegrasyonlar oluşturmasına yardımcı olan bir girişim olan , bugün Matrix Partners liderliğinde 4,7 milyon dolarlık bir başlangıç ​​finansmanı topladığını duyurdu. Base Case Capital, Flex Capital ve 2.12 Angels ile çok sayıda önde gelen melek yatırımcı da yatırım yaptı.

Günümüzün SaaS ürünleri, Ampersand’ın kurucu ortakları Lauren Uzun Ve Ayan Barua genellikle birden çok kayıt sisteminin üzerinde zeka ve iş akışları oluşturan etkileşim sistemleri olarak başlar. Bu kayıt sistemlerinin hepsi harika veritabanı sistemleridir, ancak genellikle bunların üzerine inşa etmek için harika arayüzlere sahip değildirler.

Görsel Kaynakları: işareti

Daha önce VPE’si olan Barua, “Pek çok SaaS’ın kendi kendine oluşturduğu veritabanlarına bakarsanız, bir kayıt sistemine giden yol, ürün deneyiminiz için kelimenin tam anlamıyla masa bahisleridir” dedi. G2 ve ayrıca Siftery’nin kurucu ortağı ve CTO’su. Bununla birlikte, bu kayıt sistemleri genellikle büyük ölçüde özelleştirilmiştir – sonuçta yapılandırılabilirlik çekiciliklerinin bir parçasıdır – bu da onlarla entegrasyonu çok daha zorlaştırır.

Long, “Ampersand, mühendislerin SaaS uygulamalarına kullanıcılara yönelik entegrasyonlar eklemelerine izin veren, kod öncelikli bir platformdur” dedi. Firebase Uzantıları Google’da ürün ve ayrıca e-posta başlangıcında çalıştı Kısa dalga. “Birleştirilmiş bir API değiliz. Birleşik API’lerden çok daha esnek ve müşteri tarafından yapılandırılabilir bir deneyim sunuyoruz.”

Bu, geliştiricilerin kendi son müşterileri için bir yapılandırma dosyası kurması, istenen veri alanlarını ayarlaması ve bu entegrasyonlar için yapılandırma seçeneklerini ayarlaması gerektiği anlamına gelir. Long, bu yaklaşımı, mühendislerin popüler otomasyon hizmeti Terraform ile altyapıları üzerinde sahip oldukları granüler kontrolle karşılaştırdı.

“Entegrasyonlar için bildirime dayalı bir arayüz sağlıyoruz” dedi.

Görsel Kaynakları: işareti

Geliştiriciler ayrıca dönüştürme işlevlerini ayarlayabilir ve gelen verileri kendi seçtikleri bir şemaya dönüştürebilir. Şirket ayrıca mühendislerin, kullanıcılara dönük yönetim deneyimi için uygulamalarında kullanabilecekleri gömülebilir UI bileşenlerinin yanı sıra şirketlerin müşterilerinin entegrasyonlarını izlemesine ve sorunlarını gidermesine ve gerektiğinde son kullanıcı yapılandırmalarını yönetmesine yardımcı olan bir gösterge panosu da sunuyor.

Bond, “Geliştirmeden teste ve yönetime kadar entegrasyonun tüm yaşam döngüsü için araçlar sunmak istiyoruz” dedi.

Şirketin şu anda birkaç tasarım ortağı var ve önümüzdeki iki çeyrekte hizmetten para kazanmayı planlıyor.

“Yazılımın evrimi yerini işletmeler için yeni verimliliklere ve artan üretkenliğe bıraktı – ancak buna aynı zamanda yükün doğrudan mühendislik ekiplerine düştüğü yeni bir dizi entegrasyon zorluğu da eşlik ediyor” dedi. Patrick MalatackMatrix Ortağı, “işareti gelecek nesil yazılım şirketleri için çok önemli olan bağ dokusunu sağlıyor, bu nedenle bu inanılmaz ekibe, misyona ve teknolojiye yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın