Amazon Freevee, ‘Cake Boss’, ‘Say Yes to the Dress’ ve daha fazlası dahil olmak üzere 23 ücretsiz reklam destekli TV kanalı alacak

rent a car 34

Warner Bros. Discovery (WBD) ve MGM, Amazon Freevee (eski IMDb TV) 23 ücretsiz reklam destekli TV (FAST) kanalını akış hizmetine getireceğini şirketler Pazartesi günü duyurdu.

Yeni anlaşma, Amazon’un 2023’te Freevee’nin FAST kanal listesini %75 büyütme hedefine ulaşmasına yardımcı olacak. Şu anda platformda 280’den fazla kanal bulunuyor.

Önümüzdeki birkaç ay içinde Freevee, “Cake Boss”, “Say Yes to the Dress”, “Extreme Couponing”, “Ghost Brothers”, “Paranormal Lockdown” ve daha fazlası gibi 11 WBD kanalı yayınlayacak. “Pasta Patronu” ve “Giysiye Evet Deyin” kanalları zaten mevcuttu. Roku ve TubiOcak ayında WBD ile benzer anlaşmalar yapan iki yayın hizmeti.

Freevee ayrıca “The Pink Panther”, “Stargate”, “MGM Presents” ve “The Outer Limits” dahil olmak üzere 12 MGM FAST kanalı ekleyecek. Amazon ne zaman Edinilen 2022’de MGM, şirket 21.000’den fazla başlığa erişim elde etti. Kısa bir süre önce şirket, Amazon’un “The Marvelous Mrs. Maisel” gibi orijinal içeriği üçüncü taraflara lisansladığı ilk kez olan Amazon MGM Studios Distribution’ı piyasaya sürdü.

Amazon’un yeni FAST kanallarını duyurması şirketin hemen ardından geliyor 100’den fazla Amazon Original serisi ekleniyor Freevee’ye, diğerleri arasında “Reacher”, “Upload”, “The Terminal List”, “Goliath” ve “The Wheel of Time” gibi hit şovlar dahil.

Freevee ayrıca yakın zamanda Lionsgate’ten “Hala Orada mıyız?”, “Öfke Yönetimi” ve “Nashville. Bir “Ghost Hunters” FAST kanalı birkaç hafta içinde hizmete girecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın