Akraba Olduklarını Duyunca Muhtemelen Çok Şaşıracağınız 22 Ünlü İsimDünyaca ünlü pek oldukca ismin hem iş hem de özel hayatları fanatikleri tarafından yakından takip ediliyor. Bu nedenle pek çok meşhur ismin aileleri ve arkadaşları da milyonlarca insan tarafınca yakından tanınıyor. Ancak aile ve akrabalık ilişkileri söz mevzusu olduğunda, pek oldukça meşhur isimden daha çok ilgi kabul eden ünlüler de var. Çünkü bazı ünlülerin aileleri ve akrabaları da kendileri kadar meşhur! İşte birbirleriyle akraba olduklarını duyunca muhtemelen oldukca şaşıracağınız 22 ünlü isim…

1. Stanley Tucci ve Emily Blunt

Amerikalı oyuncu Stanley Tucci, bir başka oyuncu Emily Blunt’ın eniştesi!

İki oyuncu 2006 yapımı “The Devil Wears Prada” (Şeytan Marka Giyer) filminin setinde tanıştıktan sonra iki iyi dost haline geldi. 2010 senesinde yakın arkadaşını düğününe davetli olan Tucci, burada Emily Blunt’ın kız kardeşi Felicity Blunt ile tanıştı. Çift iki sene sonra evliliğe ilk adımını attı. Böylece Stanley Tucci Emily Blunt içinde bir akrabalık bağları kurulmuş oldu.

2. Beyonce ve Kraliçe II. Elizabeth

Dünya genelinde milyonlarca insan tarafından tanınan bazı adların İngiliz kraliyet ailesi ile uzaktan veya yakından ilişkili olduğu pek oldukça insan tarafınca biliniyor. İşte Beyonce de o isimlerden biri. Ünlü müzisyen geçtiğimiz aylarda yaşamını kaybeden Kraliçe II. Elizabeth’in 25. Kuşaktan kuzeni. İki ismin kökenleri 1133-1189 yılları içinde yaşayan İngiltere Kralı II. Henry’ye kadar uzanıyor.

3. Celine Dion ve Camilla Parker Bowles

Kanadalı müzisyen Celine Dion, İngiltere Kralı III. Charles’ın eşi, Konsort Kraliçe Camilla Parker Bowles ile uzaktan akraba. Dion, kraliçenin 9. Kuşaktan kuzeni.

4. Barbra Streisand ve Josh Brolin

Amerikalı ünlü besteci ve oyuncu Barbra Streisand, bir başka ünlü oyuncu olan Josh Brolin’in üvey annesi.

5. Bryce Dallas Howard ve Ron Howard

Amerikalı oyuncu Bryce Dallas Howard, dünyaca ünlü yönetmen Ron Howard’ın kızı.

6. Rashida Jones ve Quincy Jones

Son dönemin en başarı göstermiş Hollywood starları arasında gösterilen Rashida Jones, dünyaca tanınan müzisyen Quincy Jones’un kızı.

7. Antonio Banderas ve Dakota Johnson

Yakın devre sinema tarihinin en meşhur isimlerinden İspanyol oyuncu Antonio Banderas ile Amerikalı oyuncu Dakota Johnson da aralarında akrabalık bağları bulunan ünlülerden. Banderas, Johnson’ın eski üvey babası.

8. Sofia Coppola ve Nicolas Cage

ünlü

Nicolas Cage, The Godfather (Baba) serisiyle tanınan yönetmen Francis Ford Coppola’nın yeğeni ve ünlü yönetmenin, yönetmen kızı Sofia Coppola’nın kuzeni.

9. Al Roker ve Lenny Kravitz

ünlü

Amerikalı oyuncu, sunucu ve seslendirme sanatçısı Al Roker, müzisyen Lenny Kravitz’in kuzeni.

10. Blake Lively ve Robyn Lively

ünlü

Tüm dünyada milyonlarca insan tarafınca büyük beğeni ile takip edilen iki Amerikalı oyuncu, birbirlerinin üvey kardeşleri.

11. Audrey Hepburn ve Prenses Diana

ünlü

Sinema tarihinin en sevilen hanım oyuncularından Audrey Hepburn ile İngiliz kraliyet ailesinin en sevilen üyelerinden Prenses Diana uzaktan kuzenlerdi! Hepburn’ün ailesi hem Hollanda bununla beraber İngiltere kraliyet ailesinin mensubuydu. Prenses Diana ise bildiğiniz İngiliz kraliyet ailesinin bir üyesiydi. Bu konum, dünyanın en meşhur ve sevilen kadınlarından ikisi içinde bir akrabalık bağının oluşmasına niçin olmuştu.

İlginizi çekebilir:

Paris Hilton’dan Jake Gyllenhaal’a: Kraliyet Ailesiyle Akrabalık Bağı Olan 13 Ünlü İsim

Kaynak: 1

kaynak – sozcu, listelist

Yorum yapın