Zoom, İrlanda merkezli çalışan iletişim platformu Workvivo’yu satın aldı

bugün yakınlaştır ilan edildi edindiğini Workvivo, şirketlerin iç iletişimini ve kültürünü geliştirmeye odaklanan altı yaşındaki İrlandalı bir girişim. Anlaşmanın şartları açıklanmadı.

Zoom gibi birçok kurumsal iletişim aracı tamamen gerçek zamanlı olmakla birlikte, Workvivo daha çok eşzamansız ile ilgilidir. Gerçekten de, projeye özgü işbirliği ve güncellemelerden çok, bir etkinlik akışı, kişi dizini, anketler ve kritik şirket iletişimleri dahil olmak üzere geniş bir düzeyde çalışan katılımını teşvik etmekle ilgilidir – biraz modern bir intranet gibi.

2017’de Cork dışında kurulan Workvivo, küresel salgının teşvik ettiği uzaktan çalışma devrimi için mükemmel bir konumdaydı. %200 rapor veren şirket 2020’de ARR’de (yıllık yinelenen gelir) büyüme. Ayrıca Amazon, RyanAir ve Bupa da dahil olmak üzere oldukça etkileyici bir müşteri listesi topladı.

Workvivo Resim Kredileri: Workvivo

Workvivo yükseltmişti dahil, başlangıcından bu yana yaklaşık 38,5 milyon dolar 22 milyon $ B Serisi geçen yıl mevcut yatırımcı Tiger Global tarafından yönetildi. Bununla birlikte girişim, Zoom’un kurucusu, başkanı ve CEO’su Eric Yuan’dan doğrudan bir melek yatırımı da almıştı. 2019’da geri döndübugünün duyurusunu belki biraz daha az şaşırtıcı hale getiriyor.

Bu bir flaş hikaye, güncellemeler için yenileyin

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın